BLOG Środki Czystości Chemia | Sprzęt do Sprzątania | Profesjonalne Masz, środki czystości do sprzątania czyszczenie maty do mycia podłóg odkurzacze profesjonalne szorowarki polerki urzadzenia do czyszczenia kosze pojemniki s

do czyszczenia, do sprzątania, do posadzek, do podłóg, maszyny do, maszyny czyszczące, czyszczenie posadzek, czyszczenie podłóg, do mycia, urządzenia do, urządzenia czyszczące, maszyny czyszczące, odkurzacze, szorowaeki, polerki, dozowniki, wycieraczki, d

dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, Warszawa, Kielce, Kraków, Katowice, Lublin, Radom, Opole, Bydgoszcz, Toruń, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Łódź, Opole, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Szczecin, Olsztyn, Poznań

dtj maszyny czyszczšce


Ekologia na co dzień  Eco Natural Lucart

Ekologia na co dzień Eco Natural Lucart

  • Ocena : 4.0   Overall Rating   Autor :       Data :   2013-10-09

Ekologia na co dzień.

Pewnie każdy z nas zastanawiał się kiedyś jak można przysłużyć się ochronie środowiska naturalnego. Odpowiedź właściwie nasuwa się sama segregacja odpadów, czyli to co akurat w tej chwili jest trendy.Ale czy to wszystko co możemy zrobić, czy aby nie można zrobić nic więcej?.
Otóż można przysłużyć się przyrodzie jeszcze bardziej, i to niekoniecznie biorąc czynny udział w działaniach organizacji proekologicznych. Rozwiązaniem może być używanie w firmie i w domu ręczników, czyściw, chusteczek, serwetek, pokładów medycznych, ręczników fryzjerskich i papieru toaletowego wykonanego ze stuprocentowej celulozy. Tak właśnie, celulozy! Ale tylko tej pozyskanej w wyniku zastosowania rewolucyjnej technologii recyklingu opakowań kartonowych, w których kupujemy soki, mleko i wiele innych produktów. Takie opakowanie wykonane jest w około 74% z czystej, niebarwionej chemicznie przez co nieosłabionej celulozy oraz z aluminium i tworzywa sztucznego zwanego popularnie plastikiem.

eco natural lucart recykling ekologia Taką właśnie rewolucyjną i rewelacyjną technologię recyklingu opakowań typu TetraPak opracowała i wdrożyła w swoich zakładach produkcyjnych Grupa Lucart S.p.a., producent wysokiej jakości czyściw, ręczników papierowych, serwetek, chusteczek higienicznych, papierów toaletowych oraz podajników, dyspenserów, dozowników i systemów służących oszczędnemu utrzymaniu higieny przy zachowaniu maksymalnej jakości i wydajności za rozsądną cenę. Lucart wykorzystuje celulozę pozyskaną w procesie recyklingu opakowań do produkcji własnej, a pozostałe składniki kartonu przekazuje firmom wyspecjalizowanym w recyklingu aluminium i tworzyw sztucznych, z których produkuje się oprawki okularów, długopisy itp. dzięki czemu karton po mleku nie musi leżeć na wysypisku i rozkładać się przez około 500 lat.

eco natural lucart PEFC Ecolabel Wszystkie produkty powstałe z celulozy odzyskanej z opakowań typu TetraPak zachowują najwyższe parametry jakościowe a dzięki temu, że włókna celulozy nie są chemicznie wybielane ani barwione są bardziej wytrzymałe i chłonne niż biała celuloza. Wszystkie produkty wyprodukowane w tej technologii otrzymały wspólną nazwę Eco Natural Lucart, Natural dla podkreślenia szczególnej dbałości o środowisko naturalne oraz naturalnego koloru celulozy. Szczególnie ważny jest fakt, iż produkty te otrzymały certyfikat EcoLabel nadawany tylko produktom w szczególny sposób przyjaznym środowisku naturalnemu. Produkty Grupy Lucart S.p.a. zostały również oznaczone certyfikatem PEFC, co oznacza, że Lucart odpowiedzialnie traktuje zrównoważoną gospodarkę leśną, a to przecież drewno jest podstawowym surowcem, z którego pozyskuje się celulozę.

Reasumując, warto zrobić coś więcej dla środowiska naturalnego niż segregowanie odpadów. Używając wysokiej jakości produktów Eco Natural Lucart również dbamy o środowisko naturalne, a nie mniej ważny jest fakt iż w związku z tym nie musimy zmieniać swoich przyzwyczajeń do wysokiej jakości używanych w domu, warsztacie, firmie produkcyjnej, hotelu czy restauracji produktów papierowych. Jeśli dodatkowo można mieć to wszystko za rozsądną cenę, czego chcieć więcej?     
Inne produkty w kategorii :


PROMOCJE !

promocja dozownik L-ONE Mini 1PLN
P.H.U. DTJ Tomasz Jurczak

tel / fax.   41 354 30 72
tel.   41 361 91 42
tel.   41 375 25 33
mobile.   504 263 013
Adres :   Zbożowa 9 C   25-416 Kielce
woj. Świętokrzyskie

email :  
www :

firma godna zaufania Maxczysto Rzetelna Firma


Infolinia :
infolinia

Aktualności :   


Formularz kontaktowy :
infolinia