BLOG Środki Czystości Chemia | Sprzęt do Sprzątania | Profesjonalne Masz, środki czystości do sprzątania czyszczenie maty do mycia podłóg odkurzacze profesjonalne szorowarki polerki urzadzenia do czyszczenia kosze pojemniki s

do czyszczenia, do sprzątania, do posadzek, do podłóg, maszyny do, maszyny czyszczące, czyszczenie posadzek, czyszczenie podłóg, do mycia, urządzenia do, urządzenia czyszczące, maszyny czyszczące, odkurzacze, szorowaeki, polerki, dozowniki, wycieraczki, d

dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, Warszawa, Kielce, Kraków, Katowice, Lublin, Radom, Opole, Bydgoszcz, Toruń, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Łódź, Opole, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Szczecin, Olsztyn, Poznań

dtj maszyny czyszczšce


Szczotka czy pad do maszyny czyszczącej

Szczotka czy pad do maszyny czyszczącej

  • Ocena : 4.0   Overall Rating   Autor :       Data :   2013-10-08

Szczotka czy pad do maszyny czyszczącej?
Co wybrać by efektywnie wykorzystać możliwości zmywarki do posadzek.

numatic szczotka czy pad ? Podstawową rzeczą jaką należy wziąć pod uwagę przy doborze odpowiedniego akcesorium czyszczącego jest pytanie jak bardzo efektywnie i profesjonalnie chcemy czyścić posadzkę i jakie czynności przy czyszczeniu będziemy wykonywać.
Jeśli dojdziemy do wniosku, że chcemy to robić odpowiednio i na wysokim poziomie , to jedynym słusznym rozwiązaniem będzie odpowiednio dobrany rodzaj padu czyszczącego. Poniżej przedstawimy kilka najpopularniejszych rodzajów padów i spróbujemy określić możliwość wykonania przewidzianych dla nich zadań za pomocą szczotki.Pady do gruntownego czyszczenia:

numatic szczotka czy pad ? Czarny / Black strip Czarny / Black strip : agresywny pad do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni twardych oraz do usuwania powłok polimerowych, wykonywanie tych czynności przy użyciu szczotki wiązać się może ze zwielokrotnionym nakładem pracy oraz środka chemicznego (stripera) ekonomicznie nieuzasadnione.

numatic szczotka czy pad ? Brązowy / Brown strip Brązowy / Brown strip : mniej agresywny niż czarny, również przeznaczony do doczyszczania mocno zabrudzonych posadzek i usuwania polimerów. Używanie szczotki tak jak w przypadku padu czarnego jest ekonomicznie nieuzasadnione.


numatic szczotka czy pad ? BOSS HAWG / Wet strip  dry strip BOSS HAWG / Wet strip dry strip: dzięki unikalnej budowie i dodatkowi włókien naturalnych można nim czyścić zarówno na mokro jak i na sucho (z niewielką ilością wody).Czyszczenie na sucho szczotką - Niewykonalne .


numatic szczotka czy pad ? RAZORBACK / High performance  Stripping pad RAZORBACK / High performance Stripping pad : Bardzo agresywny pad do ekstremalnego czyszczenia. Ostre włókna oraz otwarta struktura pada o wysokości zapobiegają zapychaniu się brudem i przyspieszają czyszczenie nawet najcięższych zabrudzeń. szczotka również nie zapycha się brudem lecz twardość włókien standardowej szczotki bywa niewystarczająca do usunięcia ekstremalnych zabrudzeń.

numatic szczotka czy pad ? DIAMODBACK Extreme  Stripping pad DIAMODBACK Extreme Stripping pad : pad jeszcze bardziej agresywny niż Razorback, jednak przy używaniu należy uważać by nie doszło do uszkodzenia czyszczonej powierzchni.numatic szczotka czy pad REDWOOD REDWOOD : pad zasługujący na szczególną uwagę. Jest to wyspecjalizowany produkt do szybkiej renowacji posadzek drewnianych zabezpieczonych olejem lub lakierem oraz matowienia przedostatniej warstwy lakieru przed położeniem warstwy końcowej. Do stosowania w maszynach o obrotach 150-300 obr/min. Operację tę wykonuje się na sucho bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych i wody. Zastępuje papier ścierny o gradacji 180. Szczotką niemożliwe do wykonania.

numatic szczotka czy Pady ZIELONY i NIEBIESKI Pady ZIELONY i NIEBIESKI: średnio agresywne pady do bieżącego czyszczenia na mokro. Mogą być z powodzeniem zastąpione przez szczotkę.

MONSTER / SPRAY CLEAN/ LIGHT SCRUB : pad wykonany z mieszanki włókien naturalnych i syntetycznych. Usuwa brud z wierzchniej warstwy ochronnej jednocześnie ją polerując w jednym cyklu pracy. Wykonanie szczotką niemożliwe.

RUFF / BRUSH PAD: pad szczotkowy przeznaczony do intensywnego szorowania posadzek. Trzykrotnie bardziej wytrzymały od padu zielonego. Zalecany szczególnie do czyszczenia posadzek porowatych, antypoślizgowych, ale przede wszystkim do czyszczenia fug przewyższając pod względem jakości czyszczenia szczotkę.

Porównując poszczególne dostępne na rynku rodzaje padów czyszczących do szczotki czyszczącej dostarczanej w standardowym zestawie można wysnuć wniosek, że jak najbardziej warto, a w niektórych przypadkach nawet nie można się obejść bez doinwestowania maszyny czyszczącej przez zakup uchwytu padów i odpowiedniego padu, by usprawnić sobie pracę. W następnej części postaramy się przybliżyć nieco cechy i rodzaje padów przeznaczonych do polerowania posadzek i zapiekania warstw ochronnych.     
Inne produkty w kategorii :


PROMOCJE !

promocja dozownik L-ONE Mini 1PLN
P.H.U. DTJ Tomasz Jurczak

tel / fax.   41 354 30 72
tel.   41 361 91 42
tel.   41 375 25 33
mobile.   504 263 013
Adres :   Zbożowa 9 C   25-416 Kielce
woj. Świętokrzyskie

email :  
www :

firma godna zaufania Maxczysto Rzetelna Firma


Infolinia :
infolinia

Aktualności :   


Formularz kontaktowy :
infolinia