Chemia basenowa » Środki Czystości Chemia | Sprzęt do Sprzątania | Profesjonalne Maszyny Urządzenia » DTJ, Chemia basenowa - Środki do uzdatniania wody w basenach oraz utrzymania czystości wokół niecki basenu czyli tzw. plaży basenowej. Zastosowanie odpowiednich środków służy regulacji odczynu pH wody zapobiega porastaniu ścian basenu przez glony oraz niszcz

chemia basenowa, basenu, do czyszczenia, chemia, środki czystości, as chemia, baseny, srodki do czyszczenia, srodki czyszczace, chemia gospodarcza, chemii gospodarczej, srodki chemiczne, hurtownia chemii, hurtownia chemii gospodarczej

dtj maszyny czyszczšce


>

» chemia basenowa :


Środki do uzdatniania wody w basenach oraz utrzymania czystości wokół niecki basenu, czyli tzw. plaży basenowej. Zastosowanie odpowiednich środków służy regulacji odczynu pH wody, zapobiega porastaniu ścian basenu przez glony oraz niszczy istniejące porosty. Bardzo ważnym aspektem utrzymania basenu w odpowiedniej czystości jest DEZYNFEKCJA wody oraz koagulacja drobnych zanieczyszczeń. Oferowane przez nas środki do utrzymania czystości i higieny w basenie posiadają wszelkie wymagane atesty i pozwolenia. Mogą mieć również kontakt z wodą w basenie. W celu uzyskania pomocy w doborze odpowiedniego środka prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

CHLOROSHOCK

DTJ CHLOROSHOCK


Opis : Preparat do dezynfekcji wody o wysokiej zawartości aktywnego chloru. Szczególnie polecany do szybkiej dezynfekcji w przypadku dużej zawartości glonów w mętnej wodzie. Łatwy w użyciu i dozowaniu.


DTJ CHLOROSHOCK   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
BRINK

DTJ BRINK


Opis : Silnie skoncentrowany środek do usuwania tłustych osadów na linii wodnej. BRINK skutecznie usuwa tłuste, zestarzałe zabrudzenia. Preparat nie niszczy folii basenowej, płytek ceramicznych i innych tworzyw. Preparat może mieć kontakt z woda basenową. Zawiera dodatek o działaniu przeciwbakteryjnym.


DTJ BRINK   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
GLONEX

DTJ GLONEX


Opis : Preparat GLONEX jest przeznaczony do zwalczania glonów, bakterii i wirusów w basenach kąpielowych. Preparat ma silne działanie niszczące glony, bakterie, wirusy oraz zapobiega ich powstawaniu. Stosowanie preparatu GLONEX poprawia klarowność wody.


DTJ GLONEX   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
OXYTAB

DTJ OXYTAB


Opis : Tlenowe tabletki 20gr do bezchlorowej dezynfekcji wody basenowej. Łatwy w użyciu stosując jako wkład do bojki lub skimera. Zawartość aktywnego tlenu 4,7%. W połączeniu z preparatem GLONEX pielęgnuje wodę basenową, skutecznie niszczy i zapobiega powstawaniu glonów, grzybów i bakterii.


DTJ OXYTAB   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
pH AQUA PLUS

DTJ pH AQUA PLUS


Opis : Preparat pH AQUA PLUS przeznaczony jest do podwyższania pH wody w basenach kąpielowych.Preparat nie zawiera jonów chlorkowych. Może być stosowany w zalecanych stężeniach z innymi środkami do utrzymywania czystości basenów.


DTJ pH AQUA PLUS   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »


StronaPROMOCJE !

promocja dozownik L-ONE Mini 1PLN
P.H.U. DTJ Tomasz Jurczak

tel / fax.   41 354 30 72
tel.   41 361 91 42
tel.   41 375 25 33
mobile.   504 263 013
Adres :   Zbożowa 9 C   25-416 Kielce
woj. Świętokrzyskie

email :  
www :

firma godna zaufania Maxczysto Rzetelna Firma


Infolinia :
infolinia

Aktualności :   


Formularz kontaktowy :
infolinia