Gruntowne czyszczenie konserwacja » Środki Czystości Chemia | Sprzęt do Sprzątania | Profesjonalne Maszyny Urządzenia » DTJ, Gruntowne czyszczenie konserwacja - Gruntowne czyszczenie zabezpieczenie a następnie odpowiednia konserwacja to czynności które bezpośrednio przyczyniają się do wydłużenia żywotności posadzek i powierzchni. Zastosowanie do tego celu nieodpowiednich

gruntowne czyszczenie konserwacja, chemia, czyszczenie, konserwacja, środki czystości, sprzatanie, do czyszczenia, do posadzek, srodki do czyszczenia, srodki czyszczace, chemia gospodarcza, srodki chemiczne, czyszczenie chemiczne, czyszczenie podłóg

dtj maszyny czyszczšce


>

» gruntowne czyszczenie konserwacja :


Gruntowne czyszczenie, zabezpieczenie a następnie odpowiednia konserwacja , to czynności, które bezpośrednio przyczyniają się do wydłużenia żywotności posadzek i powierzchni. Zastosowanie do tego celu nieodpowiednich środków może doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego ich uszkodzenia. Środki chemiczne firmy Royal przeznaczone do gruntownego czyszczenia, konserwacji i zabezpieczania posadzek i innych powierzchni płaskich znajdują szerokie zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej, szkołach, szpitalach, urzędach i wielu innych instytucjach, zarówno jako środki do mycia ręcznego jak i maszynowego. W celu uzyskania pomocy w doborze odpowiedniego środka do odpowiedniej powierzchni prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

RO-28 HALE FABRYCZNE

Royal RO-28 HALE FABRYCZNE


Opis : Preparat do gruntownego czyszczenia posadzek odpornych na alkalia i wodę. Szybko i skutecznie usuwa zaschnięty brud, pozostałości po tłuszczach i olejach. Polecany do stosowania w halach fabrycznych i innych obiektach przemysłowych. Antypoślizgowy.


Royal RO-28 HALE FABRYCZNE   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
RO-30 WARSZTATY

Royal RO-30 WARSZTATY


Opis : Preparat do gruntownego czyszczenia posadzek i ścian odpornych na alkalia i wodę. Szybko i skutecznie usuwa smary, zabrudzenia olejowe oraz inne zabrudzenia charakterystyczne dla warsztatów mechanicznych. Polecany do stosowania w warsztatach samochodowych, mechanicznych, ślusarskich itp.


Royal RO-30 WARSZTATY   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
RO-40 WAX STRIPPER

Royal RO-40 WAX STRIPPER


Opis : Niskopieniący preparat do gruntownego czyszczenia podłóg i innych powierzchni odpornych na silnie alkaliczne środki. Zalecany do przygotowania podłoża przed nałożeniem nowej warstwy polimerowej np. RO-41 STAR METALLIC. Skutecznie usuwa warstwy polimerowe, stary brud oraz pasty.


Royal RO-40 WAX STRIPPER   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
RO-132 WC CM

Royal RO-132 WC CM


Opis : Preparat do usuwania silnych złogów kamienia wapiennego, kotłowego, rdzy, nacieków urynowych, mydeł oraz zabrudzeń organicznych. Przeznaczony do sanitariatów, lastryka i terakoty. Bezpieczny dla urządzeń ceramicznych. Charakteryzuje się krótkim czasem reakcji. Przeznaczony do użytku profesjonalnego.


Royal RO-132 WC CM   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
RO-136 ROPUR

Royal RO-136 ROPUR


Opis : Niskopieniący preparat do usuwania tłustych zanieczyszczeń na powierzchniach odpornych na alkalia. Skuteczny w zwalczaniu osadów kuchennych, zabrudzeń olejowych oraz smarów z części maszyn i silników. Może być stosowany do prania odzieży roboczej i wykładzin (należy przeprowadzić test na trwałość kolorów).


Royal RO-136 ROPUR   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »


StronaPROMOCJE !

promocja dozownik L-ONE Mini 1PLN
P.H.U. DTJ Tomasz Jurczak

tel / fax.   41 354 30 72
tel.   41 361 91 42
tel.   41 375 25 33
mobile.   504 263 013
Adres :   Zbożowa 9 C   25-416 Kielce
woj. Świętokrzyskie

email :  
www :

firma godna zaufania Maxczysto Rzetelna Firma


Infolinia :
infolinia

Aktualności :   


Formularz kontaktowy :
infolinia