Gruntowne czyszczenie konserwacja 1 » Środki Czystości Chemia | Sprzęt do Sprzątania | Profesjonalne Maszyny Urządzenia » DTJ, Gruntowne czyszczenie konserwacja 1 - Gruntowne czyszczenie zabezpieczenie a następnie odpowiednia konserwacja to czynności które bezpośrednio przyczyniają się do wydłużenia żywotności posadzek i powierzchni. Zastosowanie do tego celu nieodpowiednic

gruntowne czyszczenie konserwacja, chemia, czyszczenie, konserwacja, środki czystości, sprzatanie, do czyszczenia, do posadzek, srodki do czyszczenia, srodki czyszczace, chemia gospodarcza, srodki chemiczne, czyszczenie chemiczne, czyszczenie podłóg

dtj maszyny czyszczšce


>

» gruntowne czyszczenie konserwacja :


Gruntowne czyszczenie, zabezpieczenie a następnie odpowiednia konserwacja , to czynności, które bezpośrednio przyczyniają się do wydłużenia żywotności posadzek i powierzchni. Zastosowanie do tego celu nieodpowiednich środków może doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego ich uszkodzenia. Środki chemiczne firmy Royal przeznaczone do gruntownego czyszczenia, konserwacji i zabezpieczania posadzek i innych powierzchni płaskich znajdują szerokie zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej, szkołach, szpitalach, urzędach i wielu innych instytucjach, zarówno jako środki do mycia ręcznego jak i maszynowego. W celu uzyskania pomocy w doborze odpowiedniego środka do odpowiedniej powierzchni prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

RO-136P ROPUR PRO

Royal RO-136P ROPUR PRO


Opis : Niskopieniący, silniealkaliczny preparat do profesjonalnego mycia i okresowego doczyszczania bardzo zabrudzonych posadzek przemyslowych odpornych na alkalia. Doskonale usuwa zabrudzenia ropopochodne.


Royal RO-136P ROPUR PRO   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
RO-42 STAR FLASH

Royal RO-42 STAR FLASH


Opis : Preparat na bazie polimerów do mycia i pielęgnacji podłóg zabezpieczonych dyspersją polimerową STAR METALLIC. Skutecznie usuwa brud pozostawiając połysk i przyjemny zapach. Posiada właściwości antypoślizgowe.


Royal RO-42 STAR FLASH   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
RO-41 STAR METALLIC

Royal RO-41 STAR METALLIC


Opis : Samopołyskowa dyspersja polimerowa do konserwacji różnego typu podłoży: linoleum, kamień, lastryko. Bardzo dobra i długotrwała odporność na uszkodzenia mechaniczne, detergenty, środki dezynfekujące. Posiada właściwości antypoślizgowe. Polecany do szpitali, biur, urzędów, szkół.


Royal RO-41 STAR METALLIC   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »


StronaPROMOCJE !

promocja dozownik L-ONE Mini 1PLN
P.H.U. DTJ Tomasz Jurczak

tel / fax.   41 354 30 72
tel.   41 361 91 42
tel.   41 375 25 33
mobile.   504 263 013
Adres :   Zbożowa 9 C   25-416 Kielce
woj. Świętokrzyskie

email :  
www :

firma godna zaufania Maxczysto Rzetelna Firma


Infolinia :
infolinia

Aktualności :   


Formularz kontaktowy :
infolinia