Higiena toalet » Środki Czystości Chemia | Sprzęt do Sprzątania | Profesjonalne Maszyny Urządzenia » DTJ, Higiena toalet - Utrzymanie wysokiego poziomu higieny w sanitariatach służy przede wszystkim celom zdrowotnym ale również w znaczący sposób przyczynia się do budowania wizerunku firmy biura czy domu w oczach klientów i gości. Stosowanie środków chemiczn

higiena, wc, toalety, chemia, środki czystości, as chemia, toaleta, toalet, wc toalety, toalety wc, domestos, srodki do czyszczenia, srodki czyszczace, srodki chemiczne, srodki dezynfekcyjne, srodki do dezynfekcji

dtj maszyny czyszczšce


>

» higiena toalet :


Utrzymanie wysokiego poziomu higieny w sanitariatach służy przede wszystkim celom zdrowotnym, ale również w znaczący sposób przyczynia się do budowania wizerunku firmy, biura czy domu w oczach klientów i gości. Stosowanie środków chemicznych firmy Johaness Kiehl do utrzymania higieny toalet daje gwarancję czystości i świeżości. W celu uzyskania pomocy w doborze odpowiedniego środka prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

AKTIV DUFT

Kiehl AKTIV DUFT


Opis : Wysokowartościowy olejek zapachowy do odświeżanie pomieszczeń sanitarnych o długim czasie działania i przyjemnym zapachu. Eliminuje nieprzyjemne zapachy i pozostawia na długo świeży zapach. Związki powierzchniowo- czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90 %.


Kiehl AKTIV DUFT   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
OPYSAT

Kiehl OPYSAT


Opis : Wysokojakościowe mydło z komponentami chroniącymi skórę o zawiesisto - płynnej konsystencji. Czyści łagodnie i pielęgnuje skórę. Ma przyjemny, wonny zapach. Jest oszczędne w użyciu. Przeznaczone do stosowania w zwykłym dozowniku na mydło. Unikać mieszania z innymi mydłami. Dozownik na mydło wymyć raz w roku. Związki powierzchniowo - czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90 %.


Kiehl OPYSAT   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
PACIFIC FRESH

Kiehl PACIFIC FRESH


Opis : Bardzo skuteczny olejek zapachowy do sanitariatów o długim czasie działania. Pokrywa nieprzyjemne zapachy i pozostawia świeży, przyjemny zapach w pomieszczeniach sanitarnych.


Kiehl PACIFIC FRESH   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
Pinoset

Kiehl Pinoset


Opis : Bardzo skuteczny olejek zapachowy do sanitariatów o długim czasie działania. Pokrywa nieprzyjemne zapachy i pozostawia świeży, przyjemny zapach w pomieszczeniach sanitarnych.


Kiehl Pinoset   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »


StronaPROMOCJE !

promocja dozownik L-ONE Mini 1PLN
P.H.U. DTJ Tomasz Jurczak

tel / fax.   41 354 30 72
tel.   41 361 91 42
tel.   41 375 25 33
mobile.   504 263 013
Adres :   Zbożowa 9 C   25-416 Kielce
woj. Świętokrzyskie

email :  
www :

firma godna zaufania Maxczysto Rzetelna Firma


Infolinia :
infolinia

Aktualności :   


Formularz kontaktowy :
infolinia