close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Klar Citro - skoncentrowany środek do mycia posadzek sportowych Antypoślizgowy płyn myjąco pielęgnujący przeznaczony do stosowania na posadzkach hal sportowych. Zawiera nie pozostawiające filmu nawarstwiającego się substancje nabłyszczające, które mogą być polerowane maszynowo. Może być stosowany w automatach czyszczących. Posiada atest DIN 18032. Czyszczone powierzchnie pozostają błyszczące i czyste.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 0329

Dostępne opcje :

25.22

25.22

185.85Kleen Klar Citro 1L antypoślizgowy środek myjąco-pielęgnujący. Środek o silnych właściwościach myjących, zawierający komponenty pielęgnacyjne. Przeznaczony jest do utrzymywania czystości wszystkich wodoodpornych powierzchni podłogowych, zabezpieczonych i niezabezpieczonych. Możliwość mycia ręcznego oraz w automatach czyszcząco-zbierających (nie pieni się). Posiada przyjemny cytrynowy zapach i jest przyjazny dla skóry rąk. Czyszczonej powierzchni nadaje połysk i nie powoduje nadbudowy kolejnych warstw. Dla uzyskania większego połysku posadzkę można wypolerować maszyną jednotarczową lub polerka wysokoobrotową.

ZASTOSOWANIE:
Produkt ma właściwości czyszczące oraz pielęgnujące. Nadaje się do bieżącego utrzymywania czystości wykładzin takich jak PCV, linoleum, guma, kamień sztuczny i naturalny, marmur, kafelki, terakota, zabezpieczone drewno. Doskonały przede wszystkim do zastosowania do wykładzin stosowanych w halach sportowych (DIN 18.032) Optymalny efekt pielęgnacji powierzchni uzyskuje się poprzez regularne, a przy tym oszczędne stosowanie środka.

SPOSÓB UŻYCIA:
W przypadku mycia ręcznego zalecane jest dozowanie 20 ml koncentratu na 8 litrów wody. W przypadku mycia automatem czyszcząco-zbierającym wystarczy 30-40 ml na 10 litrów wody.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ klarowny, żółty płyn
Zapach ................................ cytrynowy
Konsystencja ....................... rzadki
Gęstość ................................ 1020 g/l
Wartość pH w koncentracie .... 6
SKŁAD WG ZALECEŃ UE: 5-15% ................................ anionowe środki powierzchniowo-czynne
TERMIN WAŻNOŚCI ........... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj