Mycie i pielęgnacja drewna » Środki Czystości Chemia | Sprzęt do Sprzątania | Profesjonalne Maszyny Urządzenia » DTJ, Mycie i pielęgnacja drewna - Dział poświęcony środkom chemicznym przeznaczonym do ręcznego i maszynowego mycia powierzchni zabezpieczonych i niezabezpieczonych drewnianych laminatów paneli podłogowych olejowanego drewna itp. Ponadto w dziale znajdują s

mycie, pielęgnacja, drewno, chemia, środki czystości, as chemia, deski, sprzatanie, domestos, srodki do czyszczenia, srodki czyszczace, srodki chemiczne

dtj maszyny czyszczšce


>

» mycie i pielęgnacja drewna :


Dział poświęcony środkom chemicznym przeznaczonym do ręcznego i maszynowego mycia powierzchni zabezpieczonych i niezabezpieczonych drewnianych, laminatów, paneli podłogowych, olejowanego drewna itp. Ponadto w dziale znajdują się profesjonalne oleje do bazowej impregnacji drewna oraz do odnawiania powierzchni drewnianych wcześniej olejowanych. W celu uzyskania pomocy w doborze odpowiedniego środka prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

KIEHL-LEGNODUR-BRILLANT

Kiehl KIEHL-LEGNODUR-BRILLANT


Opis : Produkt przeznaczony specjalnie do olejowanych i zabezpieczonych podłóg z naturalnego drewna. O dużej zawartości substancji stałych, wysycha podobnie jak powierzchnie lakierowane, tworzy samonabłyszczający się, przezroczysty film. Bardzo odporny na ścieranie, odpiera brud, antypoślizgowy.


Kiehl KIEHL-LEGNODUR-BRILLANT   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
KIEHL-LEGNODUR-SATINA

Kiehl KIEHL-LEGNODUR-SATINA


Opis : Przeznaczona specjalnie do olejowanych i zabezpieczonych podłóg z naturalnego drewna. O dużej zawartości substancji stałych, wysycha podobnie jak powierzchnie lakierowane, tworzy matowy, przezroczysty film. Bardzo odporny na ścieranie, odpiera brud, antypoślizgowy.


Kiehl KIEHL-LEGNODUR-SATINA   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
KIEHL-LEGNODUR-TITAN

Kiehl KIEHL-LEGNODUR-TITAN


Opis : Produkt przeznaczony do olejowanych i zabezpieczonych podłóg z naturalnego drewna, o dużej zawartości substancji stałych, tworzy matowy, przezroczysty film. Bardzo wytrzymały, odporny na ścieranie i działanie chemikaliów. Odpowiedni dla środków do dezynfekcji powierzchni, wykazuje bardzo wysoka wytrzymałość na działanie środków do dezynfekcji rąk.


Kiehl KIEHL-LEGNODUR-TITAN   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
KIEHL-PARKETTA

Kiehl KIEHL-PARKETTA


Opis : Wysokojakościowy wosk na bazie rozpuszczalników, zapobiega pęcznieniu podłóg wrażliwych na działanie wody. Łatwy w użyciu, posiada bardzo dobre właściwości wnikania, zachowuje zdolność dyfuzji i jest wysoce odporny na ścieranie. Podłogi poddane działaniu produktu odpierają wodę i dlatego też preferowane jest ich mycie na wilgotno. Produkt nie jest mieszalny z wodą ! Produktu nie odprowadzać do...


Kiehl KIEHL-PARKETTA   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
KIEHL-PARKETTO-CARE

Kiehl KIEHL-PARKETTO-CARE


Opis : Wysycha bez smug z połyskiem, nie wymaga polerowania, samonabłyszczający się. Odporny na ścieranie i zabrudzanie, antypoślizgowy. Produkt stosuje się w rozcieńczeniu lub nie rozcieńczony.


Kiehl KIEHL-PARKETTO-CARE   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »


StronaPROMOCJE !

promocja dozownik L-ONE Mini 1PLN
P.H.U. DTJ Tomasz Jurczak

tel / fax.   41 354 30 72
tel.   41 361 91 42
tel.   41 375 25 33
mobile.   504 263 013
Adres :   Zbożowa 9 C   25-416 Kielce
woj. Świętokrzyskie

email :  
www :

firma godna zaufania Maxczysto Rzetelna Firma


Infolinia :
infolinia

Aktualności :   


Formularz kontaktowy :
infolinia