Mycie podłóg » Środki Czystości Chemia | Sprzęt do Sprzątania | Profesjonalne Maszyny Urządzenia » DTJ, Mycie podłóg - Mycie podłóg posadzek i innych powierzchni służy bieżącemu utrzymaniu ich czystości oraz odpowiedniego wyglądu. Odpowiednio dobrane środki chemiczne pozwolą w dużej mierze zaoszczędzić czas oraz wzmóc efektywność codziennego serwisu.

mycie podłóg, chemia, środki czystości, srodki do czyszczenia, srodki czyszczace, srodki chemiczne ,srodki dezynfekcyjne, mycie podłogi, srodki do dezynfekcji, chemia profesjonalna, srodek czyszczacy, srodki grzybobojcze

dtj maszyny czyszczšce


>

» mycie podłóg :


Mycie podłóg, posadzek i innych powierzchni służy bieżącemu utrzymaniu ich czystości oraz odpowiedniego wyglądu. Odpowiednio dobrane środki chemiczne pozwolą w dużej mierze zaoszczędzić czas oraz wzmóc efektywność codziennego serwisu. Środki chemiczne firmy Royal przeznaczone do bieżącego mycia posadzek i innych powierzchni płaskich znajdują szerokie zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej, szkołach, szpitalach, urzędach i wielu innych instytucjach, zarówno jako środki do mycia ręcznego jak i maszynowego. W celu uzyskania pomocy w doborze odpowiedniego środka do odpowiedniej powierzchni prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

RO-17 CLEANER

Royal RO-17 CLEANER


Opis : Preparat czyszczący na bazie mydła, przeznaczony przede wszystkim do podłóg odpornych na działanie wody. Preferowany do PCV, linoleum, kamienia nieszlifowanego, klinkieru, lakierowanego parkietu, korka, gumy. Zapobiega powstawaniu śladów, posiada właściwości antystatyczne i antypoślizgowe. Polecany dla firm sprzątających i gospodarstw domowych. Może być stosowany w zakładach przemysłu...


Royal RO-17 CLEANER   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
RO-19 WOSK CLEANER

Royal RO-19 WOSK CLEANER


Opis : Preparat czyszcząco - woskujący na bazie mydła, przeznaczony do wszelkiego rodzaju podłóg. Może być stosowany w biurach, mieszkaniach i obiektach użyteczności publicznej. Posiada właściwości antystatyczne i antypoślizgowe.Nie zawiera rozpuszczalników organicznych.


Royal RO-19 WOSK CLEANER   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
RO-100 ALCOFLOOR

Royal RO-100 ALCOFLOOR


Opis : Zapachowy środek myjąco-pielęgnujący na bazie alkoholu przeznaczony do każdego rodzaju wodoodpornej posadzki. Szybko wysycha nie pozostawiając smug na mytej powierzchni. Może być stosowany na posadzki pokryte powłokami polimerowymi.


Royal RO-100 ALCOFLOOR   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
RO-136 ROPUR

Royal RO-136 ROPUR


Opis : Niskopieniący preparat do usuwania tłustych zanieczyszczeń na powierzchniach odpornych na alkalia. Skuteczny w zwalczaniu osadów kuchennych, zabrudzeń olejowych oraz smarów z części maszyn i silników. Może być stosowany do prania odzieży roboczej i wykładzin (należy przeprowadzić test na trwałość kolorów).


Royal RO-136 ROPUR   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
RO-4 PŁYN UNIWERSALNY

Royal RO-4 PŁYN UNIWERSALNY


Opis : Preparat przeznaczony do usuwania tłustych zabrudzeń z wszystkich powierzchni, tj. glazura, terakota, meble, blaty kuchenne, drzwi i urządzenia sanitarne. Nie zawiera fosforanów. Polecany do stosowania w gospodarstwach domowych.


Royal RO-4 PŁYN UNIWERSALNY   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »


StronaPROMOCJE !

promocja dozownik L-ONE Mini 1PLN
P.H.U. DTJ Tomasz Jurczak

tel / fax.   41 354 30 72
tel.   41 361 91 42
tel.   41 375 25 33
mobile.   504 263 013
Adres :   Zbożowa 9 C   25-416 Kielce
woj. Świętokrzyskie

email :  
www :

firma godna zaufania Maxczysto Rzetelna Firma


Infolinia :
infolinia

Aktualności :   


Formularz kontaktowy :
infolinia