Mycie powierzchni » Środki Czystości Chemia | Sprzęt do Sprzątania | Profesjonalne Maszyny Urządzenia » DTJ, Mycie powierzchni - Dział poświęcony środkom do bieżącego i gruntownego mycia i czyszczenia powierzchni szklanych mebli biurowych oraz prania i czyszczenia dywanów tapicerek i mebli tapicerowanych. W celu uzyskania pomocy w doborze odpowiedniego środk

mycie powierzchni, chemia, środki czystości, srodki do czyszczenia, srodki czyszczace, chemia gospodarcza, srodki chemiczne, srodki dezynfekcyjne, srodki do dezynfekcji, chemia profesjonalna, profesjonalne srodki czystosci, srodek czyszczacy

dtj maszyny czyszczšce


>

» mycie powierzchni :


Dział poświęcony środkom do bieżącego i gruntownego mycia i czyszczenia powierzchni szklanych, mebli biurowych oraz prania i czyszczenia dywanów, tapicerek i mebli tapicerowanych. W celu uzyskania pomocy w doborze odpowiedniego środka do odpowiedniej powierzchni prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

RO-5 GLASREINIGER

Royal RO-5 GLASREINIGER


Opis : Preparat przeznaczony do czyszczenia szyb, okien, wszelkich powierzchni szklanych, lakierowanych, ram okiennych, urządzeń biurowych i przedmiotów z tworzyw sztucznych. Skutecznie usuwa tłuste zabrudzenia i kurz, nie pozostawia smug. Polecany dla firm sprzątających oraz gospodarstw domowych.


Royal RO-5 GLASREINIGER   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
RO-207 BIURO FIX

Royal RO-207 BIURO FIX


Opis : Preparat do czyszczenia mebli i przedmiotów z tworzyw sztucznych. Szczególnie polecany do mycia urządzeń biurowych. Usuwa przebarwienia nikotynowe, nie pozostawia smug i zacieków. Posiada przyjemny zapach. Polecany dla firm sprzątających i gospodarstw domowych.


Royal RO-207 BIURO FIX   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
RO-136 ROPUR

Royal RO-136 ROPUR


Opis : Niskopieniący preparat do usuwania tłustych zanieczyszczeń na powierzchniach odpornych na alkalia.


Royal RO-136 ROPUR   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
RO-12 PERS

Royal RO-12 PERS


Opis : Preparat przeznaczony do ręcznego prania powierzchni tekstylnych naturalnych i syntetycznych, dywanów, wykładzin dywanowych, mebli z tapicerką. Preferowany do powierzchni wełnianych. Delikatny dla włókien, nie zawiera wybielaczy optycznych i rozpuszczalników. Tworzy suchą, sztywną pianę o strukturze krystalicznej.


Royal RO-12 PERS   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
RO-112 PER MOBIL

Royal RO-112 PER MOBIL


Opis : Niskopieniący preparat do maszynowego czyszczenia tapicerek i podsufitek w pojazdach mechanicznych,dywanów, wykładzin dywanowych oraz mebli z tapicerką. Przeznaczony do stosowania na wszystkich silnie zabrudzonych tekstylnych powierzchniach odpornych na działanie wody. Nie zawiera wybielaczy optycznych.


Royal RO-112 PER MOBIL   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »


StronaPROMOCJE !

promocja dozownik L-ONE Mini 1PLN
P.H.U. DTJ Tomasz Jurczak

tel / fax.   41 354 30 72
tel.   41 361 91 42
tel.   41 375 25 33
mobile.   504 263 013
Adres :   Zbożowa 9 C   25-416 Kielce
woj. Świętokrzyskie

email :  
www :

firma godna zaufania Maxczysto Rzetelna Firma


Infolinia :
infolinia

Aktualności :   


Formularz kontaktowy :
infolinia