Profesjonalne odkurzacze hotelowe z wyciszoną głowicą » Środki Czystości Chemia | Sprzęt do Sprzątania | Profesjonalne Maszyny Urządzenia », Profesjonalne odkurzacze hotelowe z wyciszoną głowicą - Profesjonalne odkurzacze hotelowe z wyciszoną głowicą wyposażone są w system tłumienia dzwięków i wibracji przeznaczone do odkurzania hoteli oraz biur. Profesjonalne odkurzacze hotelowe i urz

odkurzacz, cichy odkurzacz, hotele, odkurzacz do hoteli, odkurzacz profesjonalny, do sprzątania, maszyny urządzenia, do czyszczenia, czyszczenie dywanów, czyszczenie wykładzin, odkurzacz bezworkowy, odkurzacze ciche, do dywanów, do wykładzin, numatic

dtj maszyny czyszczšce


>

» profesjonalne odkurzacze hotelowe z wyciszoną głowicą :


Profesjonalne odkurzacze hotelowe z wyciszoną głowicą wyposażone są w system tłumienia dzwięków i wibracji, przeznaczone do odkurzania hoteli, oraz biur. Profesjonalne odkurzacze hotelowe i urządzenia do sprzątania maszynowego oferowane przez firmę DTJ produkowane są w Wielkiej Brytanii przez firmę Numatic International, właściciela marki cieszącej się uznaniem użytkowników na całym świecie. Jako dealer profesjonalnych odkurzaczy i urządzeń do sprzątania od 2002r służymy radą i pomocą w wyborze sprzętu sprzątającego, oraz przeprowadzamy bezpłatne pokazy i szkolenia po zakupie maszyny czyszczącej.


NVQ 200-11

Numatic NVQ 200-11


Opis : Odkurzacz hotelowy z wyciszoną do 65,4dB pracą silnika, wyposażony w system tłumienia dźwięków, obudowę metalowa, powlekaną tworzywem Nutex, zabezpieczającym przed korozją i tłumiącym wibracje, silnik z ceramicznymi przekładkami uzwojeń. Dwa stopnie pracy turbiny ssącej (normalny i bardzo cicha praca).

NVQ 200-22 Odkurzacz do pracy na sucho
- Hi-Lo dwie...


Numatic NVQ 200-11   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
NVQ 370-21

Numatic NVQ 370-21


Opis : Odkurzacz z wyciszoną pracą silnika, wyposażony w system tłumienia dźwięków, obudowę metalową, powlekaną tworzywem Nutex, zabezpieczającym przed korozją i tłumiącym wibracje, silnik z ceramicznymi przekładkami uzwojeń. Dwa stopnie pracy turbiny ssącej (normalny i bardzo cicha praca).


Numatic NVQ 370-21   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
NQS 250B-22

Numatic NQS 250B-22


Opis : Odkurzacz z wyciszoną pracą silnika, obudowa metalowa, powlekana tworzywem Nutex, zabezpieczającym przed korozją i tłumiącym wibracje, silnik z ceramicznymi przekładkami uzwojeń. Dwa stopnie pracy turbiny ssącej (normalny i bardzo cicha praca). Metalowy zbiornik na zanieczyszczenia.


Numatic NQS 250B-22   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »


StronaPROMOCJE !

promocja dozownik L-ONE Mini 1PLN
P.H.U. DTJ Tomasz Jurczak

tel / fax.   41 354 30 72
tel.   41 361 91 42
tel.   41 375 25 33
mobile.   504 263 013
Adres :   Zbożowa 9 C   25-416 Kielce
woj. Świętokrzyskie

email :  
www :

firma godna zaufania Maxczysto Rzetelna Firma


Infolinia :
infolinia

Aktualności :   


Formularz kontaktowy :
infolinia