Profesjonalne odkurzacze piorące » Środki Czystości Chemia | Sprzęt do Sprzątania | Profesjonalne Maszyny Urządzenia » DTJ, Profesjonalne odkurzacze piorące - Profesjonalne odkurzacze piorące wielofunkcyjne przeznaczone do prania wykładzin i dywanów zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych. Profesjonalne odkurzacze piorące i urządzenia do sprzątania maszynowego ofe

odkurzacz, odkurzacz pioracy, odkurzacz profesjonalny, do sprzątania, do prania, maszyny urządzenia, do czyszczenia, pranie dywanów, pranie wykładzin, odkurzacz bezworkowy, odkurzacze wodne, odkurzacze ciche, do prania dywanów, do wykładzin, numatic

dtj maszyny czyszczšce


>

» profesjonalne odkurzacze piorące :


Profesjonalne odkurzacze piorące, wielofunkcyjne przeznaczone do prania wykładzin i dywanów, zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych. Profesjonalne odkurzacze piorące i urządzenia do sprzątania maszynowego oferowane przez firmę DTJ produkowane są w Wielkiej Brytanii przez firmę Numatic International, właściciela marki cieszącej się uznaniem użytkowników na całym świecie. Jako dealer profesjonalnych odkurzaczy i urządzeń do sprzątania od 2002r służymy radą i pomocą w wyborze sprzętu sprzątającego, oraz przeprowadzamy bezpłatne pokazy i szkolenia po zakupie maszyny czyszczącej.


GVE 370-2 odkurzacz piorący

Numatic GVE 370-2 odkurzacz piorący


Opis : Pierzesz, odkurzasz, zbierasz wodę... - wielofunkcyjny profesjonalny odkurzacz piorący przeznaczony do prania wykładzin i dywanów, zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych, prania ekstrakcyjnego tapicerek. Jedna turbina ssąca, system by-pass. Ciągłość pracy bez ograniczeń. Znany pod nazwą George.

GVE370-2 George Odkurzacz ekstrakcyjny
Wyposażenie...


Numatic GVE 370-2 odkurzacz piorący   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
CT 470-2 odkurzacz piorący

Numatic CT 470-2 odkurzacz piorący


Opis : Profesjonalny odkurzacz piorący z jedną turbiną ssącą. Pompa o dużej wydajności pozwala na głębokie wtryskiwanie roztworu czyszczącego. Zbiornik zamontowany na wózku z dużymi kółkami jest łatwy w opróżnianiu. Możliwość pracy na sucho. System by-pass. Ciągłość pracy bez ograniczeń.

CT 470-2 Odkurzacz ekstrakcyjny
- po wyposażeniu w odpowiednie akcesoria...


Numatic CT 470-2 odkurzacz piorący   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
NHL 15 odkurzacz piorący

Numatic NHL 15 odkurzacz piorący


Opis : Pierzesz, zbierasz wodę... - profesjonalny odkurzacz piorący z wysokociśnieniową pompą przeznaczony do prania wykładzin i dywanów, zbierania zanieczyszczeń mokrych, prania ekstrakcyjnego tapicerek. Wyposażony w pompę ekstrakcyjną wysokociśnieniową 4bar, wąż spustowy oraz ssawę podłogową z trzema dyszami. W korpusie znajduje się jedna, dwustopniowa turbina ssąca wyposażona w system by-pass....


Numatic NHL 15 odkurzacz piorący   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
CTD 570-2 odkurzacz piorący

Numatic CTD 570-2 odkurzacz piorący


Opis : Profesjonalny odkurzacz piorący z dwoma turbinami ssącymi. Pompa o dużej wydajności pozwala na głębokie wtryskiwanie roztworu czyszczącego. Możliwość zamontowania systemu na sucho.

CTD 570-2 Odkurzacz ekstrakcyjny
- dwusilnikowy
- obudowa głowicy oraz zbiornik wykonany z tworzywa Structufoam
- po wyposażeniu w odpowiednie akcesoria może...


Numatic CTD 570-2 odkurzacz piorący   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
CTD 900-2 odkurzacz piorący

Numatic CTD 900-2 odkurzacz piorący


Opis : Profesjonalny odkurzacz piorący z dwiema turbinami ssącymi. Pompa o dużej wydajności pozwala na głębokie wtryskiwanie roztworu czyszczącego. Możliwość pracy na sucho. Zbiornik zamontowany na wózku z dużymi kółkami z systemem łatwego opróżniania. System by-pass, ciagłość pracy bez ograniczeń.

CTD 900-2 Odkurzacz ekstrakcyjny
- dwusilnikowy
-...


Numatic CTD 900-2 odkurzacz piorący   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »


StronaPROMOCJE !

promocja dozownik L-ONE Mini 1PLN
P.H.U. DTJ Tomasz Jurczak

tel / fax.   41 354 30 72
tel.   41 361 91 42
tel.   41 375 25 33
mobile.   504 263 013
Adres :   Zbożowa 9 C   25-416 Kielce
woj. Świętokrzyskie

email :  
www :

firma godna zaufania Maxczysto Rzetelna Firma


Infolinia :
infolinia

Aktualności :   


Formularz kontaktowy :
infolinia