Profesjonalne odkurzacze sucho mokro 1 » Środki Czystości Chemia | Sprzęt do Sprzątania | Profesjonalne Maszyny Urządzenia » DTJ, Profesjonalne odkurzacze sucho mokro 1 - Profesjonalne odkurzacze na sucho oraz mokro przeznaczone do zbierania zanieczyszczeń mokrych posiadają zawór pływakowy. Idealnie nadają się do szybkiego i skutecznego czyszczenia w dużych i małych powierzchnia

odkurzacz, odkurzacz do biur, odkurzacz profesjonalny, mokro, do sprzątania, maszyny urządzenia, do czyszczenia, czyszczenie dywanów, czyszczenie wykładzin, odkurzacz bezworkowy, odkurzacze wodne, odkurzacze ciche, do dywanów, do wykładzin, numatic

dtj maszyny czyszczšce


>

» profesjonalne odkurzacze sucho mokro :


Profesjonalne odkurzacze na sucho oraz mokro, przeznaczone do zbierania zanieczyszczeń mokrych posiadają zawór pływakowy. Idealnie nadają się do szybkiego i skutecznego czyszczenia w dużych i małych powierzchniach użytkowych. Profesjonalne odkurzacze na sucho / mokro i urządzenia do sprzątania maszynowego oferowane przez firmę DTJ produkowane są w Wielkiej Brytanii przez firmę Numatic International, właściciela marki cieszącej się uznaniem użytkowników na całym świecie. Jako dealer profesjonalnych odkurzaczy i urządzeń do sprzątania od 2002r służymy radą i pomocą w wyborze sprzętu sprzątającego, oraz przeprowadzamy bezpłatne pokazy i szkolenia po zakupie maszyny czyszczącej.


WVD 750T-2

Numatic WVD 750T-2


Opis : Przeznaczone do zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych, zbiornik wykonany ze stali nierdzewnej, obudowa głowicy wykonana z tworzywa ?Structofoam? dwie turbiny ssące, duże kółka jezdne, prosty system opróżniania ruchomego zbiornika.


Numatic WVD 750T-2   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
WVD 900-2

Numatic WVD 900-2


Opis : Przeznaczone do zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych, trwała estetyczna obudowa, duże kółka jezdne, dwie turbiny ssące, prosty system ręcznego opróżniania zbiornika, ciagłość pracy bez ograniczeń.

WVD 900-2 Odkurzacz do pracy na sucho - mokro
- dwusilnikowy
- wyposażenie standardowe pozwala na pracę na sucho i na mokro
- obudowa...


Numatic WVD 900-2   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
WVD 2000-2

Numatic WVD 2000-2


Opis : Przeznaczony do zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych, obudowa głowicy wykonana z wytrzymałego tworzywa ?Structofoam?, zbiornik z odpornego tworzywa sztucznego zamocowany na wózku ze stali nierdzewnej z dużymi kółkami jezdymi. Dwie turbiny ssące, rury ssące wykonane ze stali nierdzewnej (38mm), łatwe opróżnianie poprzez wąż spustowy, ciągłość pracy bez ograniczeń.


Numatic WVD 2000-2   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
CVC 370

Numatic CVC 370


Opis : Uniwersalne urządzenie do zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych, zawór pływakowy zabezpieczający przed przepełnieniem zbiornika, trwała estetyczna obudowa, rury ssące wykonane ze stali nierdzewnej (32 mm), jedna turbina ssąca, ciagłość pracy bez ograniczeń.

CVC370-2 Charles Odkurzacz sucho - mokro
Wyposażenie standardowe - zestaw A21A śr.32mm:


Numatic CVC 370   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
WV 570-2

Numatic WV 570-2


Opis : Przeznaczony do zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych, obudowa wykonana z wytrzymałego tworzywa ?Structofoam?. Jedna turbina ssąca, rury ssące wykonane ze stali nierdzewnej (38mm), ciagłość pracy bez ograniczeń.


Numatic WV 570-2   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »

PROMOCJE !

promocja dozownik L-ONE Mini 1PLN
P.H.U. DTJ Tomasz Jurczak

tel / fax.   41 354 30 72
tel.   41 361 91 42
tel.   41 375 25 33
mobile.   504 263 013
Adres :   Zbożowa 9 C   25-416 Kielce
woj. Świętokrzyskie

email :  
www :

firma godna zaufania Maxczysto Rzetelna Firma


Infolinia :
infolinia

Aktualności :   


Formularz kontaktowy :
infolinia