Profesjonalne odkurzacze sucho mokro 2 » Środki Czystości Chemia | Sprzęt do Sprzątania | Profesjonalne Maszyny Urządzenia » DTJ, Profesjonalne odkurzacze sucho mokro 2 - Profesjonalne odkurzacze na sucho oraz mokro przeznaczone do zbierania zanieczyszczeń mokrych posiadają zawór pływakowy. Idealnie nadają się do szybkiego i skutecznego czyszczenia w dużych i małych powierzchnia

odkurzacz, odkurzacz do biur, odkurzacz profesjonalny, mokro, do sprzątania, maszyny urządzenia, do czyszczenia, czyszczenie dywanów, czyszczenie wykładzin, odkurzacz bezworkowy, odkurzacze wodne, odkurzacze ciche, do dywanów, do wykładzin, numatic

dtj maszyny czyszczšce


>

» profesjonalne odkurzacze sucho mokro :


Profesjonalne odkurzacze na sucho oraz mokro, przeznaczone do zbierania zanieczyszczeń mokrych posiadają zawór pływakowy. Idealnie nadają się do szybkiego i skutecznego czyszczenia w dużych i małych powierzchniach użytkowych. Profesjonalne odkurzacze na sucho / mokro i urządzenia do sprzątania maszynowego oferowane przez firmę DTJ produkowane są w Wielkiej Brytanii przez firmę Numatic International, właściciela marki cieszącej się uznaniem użytkowników na całym świecie. Jako dealer profesjonalnych odkurzaczy i urządzeń do sprzątania od 2002r służymy radą i pomocą w wyborze sprzętu sprzątającego, oraz przeprowadzamy bezpłatne pokazy i szkolenia po zakupie maszyny czyszczącej.


WV 470-2

Numatic WV 470-2


Opis : Uniwersalny odkurzacz do zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych, zawór pływakowy zabezpieczający przed przepełnieniem zbiornika, trwała estetyczna obudowa, rury ssące wykonane ze stali nierdzewnej (32 mm), jedna turbina ssąca, ciagłość pracy bez ograniczeń.

WV 470-2 Odkurzacz do pracy na sucho - mokro
- wyposażenie standardowe pozwala na pracę na...


Numatic WV 470-2   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »
WV 900-2

Numatic WV 900-2


Opis : Przeznaczone do zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych, trwała estetyczna obudowa, duże kółka jezdne, jedna turbina ssąca, prosty system ręcznego opróżniania zbiornika, ciagłość pracy bez ograniczeń.


Numatic WV 900-2   Overall Rating    Ocena 0.0 / 5 (0)    więcej »


StronaPROMOCJE !

promocja dozownik L-ONE Mini 1PLN
P.H.U. DTJ Tomasz Jurczak

tel / fax.   41 354 30 72
tel.   41 361 91 42
tel.   41 375 25 33
mobile.   504 263 013
Adres :   Zbożowa 9 C   25-416 Kielce
woj. Świętokrzyskie

email :  
www :

firma godna zaufania Maxczysto Rzetelna Firma


Infolinia :
infolinia

Aktualności :   


Formularz kontaktowy :
infolinia