close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Spruh Ex - ekstrakcyjne czyszczenie i odplamianie dywanów i wykładzin Środek do ekstrakcyjnego czyszczenia dywanów i wykładzin oraz usuwania plam. Rozpuszcza brud i wnikając głęboko w strukturę włókna zabezpiecza tkaninę przed ponownym zabrudzeniem. Niskopieniący.
Dostępność : Produkt wycofany
SKU : 0334

Dostępne opcje :

30.75

30.75

261.99Kleen Spruh Ex 1L
Środek do gruntownego czyszczenia oraz usuwania plam z dywanów i wykładzin dywanowych. Posiada właściwości ochronne tkanin. Wnika głęboko w strukturę włókna, skutecznie rozpuszczając brud, zapobiega ponownemu szybkiemu zabrudzeniu. Słabo się pieni, idealny do okresowego czyszczenia. Nie zawiera związków ołowiu ani wybielaczy optycznych.

ZASTOSOWANIE:
Przeznaczony do ekstrakcyjnego czyszczenia wszelkich wodoodpornych wykładzin z włókien syntetycznych, wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerki.

SPOSÓB UŻYCIA:
Przed zastosowaniem preparatu dywan dokładnie odkurzyć. Czyszczenie ekstrakcyjne: w zależności od stopnia zabrudzenia rozpuścić 80–400 ml preparatu w 8 litrach wody. Tak przygotowanym roztworem napełnić zbiornik ekstraktora. Usuwanie plam: użyć koncentratu lub roztworu o mocniejszym stężeniu, zastosować specjalną dyszę do usuwania plam. Po zakończeniu pracy, czyszczone miejsce spłukać wodą.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ mleczno-biały płyn
Zapach ................................ eukaliptusowy
Konsystencja ....................... rzadki
Gęstość ................................ 1030 g/l
Wartość pH w koncentracie .... 10

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% .......................... niejonowe i anionowe środki powierzchniowo-czynne, mydło, NTA
Zawiera ............................... środki konserwujące
TERMIN WAŻNOŚCI ........... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu
OZNACZENIE NIEBEZPIECZEŃSTWA ....... brak Produkt nie jest preparatem niebezpiecznym wg przepisów dyrektywy Unii Europejskiej.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj