close× Zadzwoń 41 354 30 72
Alfa XL Wycieraczka Alumniowa z wkładem dywanowym o szerokości profilu 50mm Ekskluzywnie prezentująca się, ergonomiczna, trwała i wydajna wycieraczka z wymiennym wkładem rypsowym. Zaprojektowana do budynków mieszkalnych, placówek o średnim i dużym natężeniu ruchu. Świetnie spełnia się w zatrzymywania drobnego, oraz grubszego rodzaju zanieczyszczeń. Kombinacja poszczególnych paneli, o zwiększonej powierzchni czyszczącej (50 mm każdy), sprawia, że wycieraczka ta sprawdza się idealnie w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, zapewniając Twojemu wnętrzu wyjątkową ochronę przed zanieczyszczeniami. Rolowana (zwijana), odporna wycieraczka wejściowa do instalacji bezpośredniej, z ramą montażową, osadnikiem aluminiowym, lub profilem najazdowym. Dopasowany wymiar wycieraczki (szerokość/długość). Dostępność wycieraczki w oparciu o wszystkie kształty geometryczne.

Dostępne Kolory : Szary, Antracyt, Czarny, Brązowy, Czerwony, Kokos
Dostępność : na zamówienie
SKU : 0

Dostępne opcje :

756.45

756.45


Ekskluzywnie prezentująca się, ergonomiczna, trwała i wydajna wycieraczka z wymiennym wkładem rypsowym. Zaprojektowana do budynków mieszkalnych, placówek o średnim i dużym natężeniu ruchu. Świetnie spełnia się w zatrzymywania drobnego, oraz grubszego rodzaju zanieczyszczeń. Kombinacja poszczególnych paneli, o zwiększonej powierzchni czyszczącej (50 mm każdy), sprawia, że wycieraczka ta sprawdza się idealnie w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, zapewniając Twojemu wnętrzu wyjątkową ochronę przed zanieczyszczeniami.

Rolowana (zwijana), odporna wycieraczka wejściowa do instalacji bezpośredniej, z ramą montażową, osadnikiem aluminiowym, lub profilem najazdowym. Dopasowany wymiar wycieraczki (szerokość/długość). Dostępność wycieraczki w oparciu o wszystkie kształty geometryczne.

Masa całkowita: ok. 13 kg
Rodzaj powierzchni czyszczącej: zintegrowane z profilem, wytrzymałe, odporne na działanie czynników pogodowych wkłady rypsowe
Specyfikacja ruchu: średnie i duże natężenie ruchu
Rodzaj profilu nośnego: odporny na uszkodzenia mechaniczne aluminiowy profil z taśmą akustyczną eliminującą odgłosy chodzenia/najazdu kolami
Grubość profilu: do 1.5 mm
Kolor profilu: kolor naturalny aluminium /możliwość malowania proszkowego profili w/g palety kolorów „RAL”
Odstęp między profilami: tulejka gumowa, od 4 do 8 mm
Łączenie: linka ze stali nierdzewnej fi 3 mm
Wytrzymałość na ruch kołowy: wózki na zakupy, dziecięce, wózki inwalidzkie, bagażowe
Drzwi obrotowe/automatyczne: odstęp miedzy profilami 3 mm do drzwi obrotowych (opcjonalnie) zgodnie z EN 16005
Rekomendowana maksymalna szerokość wycieraczki jednoczęściowej: 3000 mm
Rekomendowana maksymalna długość wycieraczki jednoczęściowej: 2500 mm

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj