close× Zadzwoń 41 354 30 72
Gamma XL Wycieraczka Aluminiowa z wkładem ze szczotki o szerokości profilu 50mm Ekskluzywnie prezentująca się, ergonomiczna, trwała wycieraczka z niezwykle wydajnym, czyszczącym wkładem szczotkowym. Zaprojektowana do budynków mieszkalnych, placówek o średnim i wysokim natężeniu ruchu. Świetnie spełnia się w zatrzymywaniu drobnego, oraz grubszego rodzaju zanieczyszczeń. Kombinacja poszczególnych paneli, o zwiększonej powierzchni czyszczącej (50 mm każdy), sprawia, ze wycieraczka ta sprawdza się idealnie w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, zapewniając Twojemu wnętrzu wyjątkową ochronę przed zanieczyszczeniami. Wkład szczotkowy zapewnia usuwanie z obuwia wszelkich drobniejszych i większych zanieczyszczeń (pył uliczny, żwir, piasek, błoto, drobne kamienie, popiół, grys smołowany itp.), stając się tym samym optymalnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających środowisk komercyjnych i przemysłowych.

Kolory : Czarny, Szary, Brązowy
Dostępność : na zamówienie
SKU : 0

Dostępne opcje :

1 328.40

1 328.40


Ekskluzywnie prezentująca się, ergonomiczna, trwała wycieraczka z niezwykle wydajnym, czyszczącym wkładem szczotkowym. Zaprojektowana do budynków mieszkalnych, placówek o średnim i wysokim natężeniu ruchu. Świetnie spełnia się w zatrzymywaniu drobnego, oraz grubszego rodzaju zanieczyszczeń. Kombinacja poszczególnych paneli, o zwiększonej powierzchni czyszczącej (50 mm każdy), sprawia, ze wycieraczka ta sprawdza się idealnie w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, zapewniając Twojemu wnętrzu wyjątkową ochronę przed zanieczyszczeniami. Wkład szczotkowy zapewnia usuwanie z obuwia wszelkich drobniejszych i większych zanieczyszczeń (pył uliczny, żwir, piasek, błoto, drobne kamienie, popiół, grys smołowany itp.), stając się tym samym optymalnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających środowisk komercyjnych i przemysłowych.

Rolowana (zwijana), odporna wycieraczka wejściowa do instalacji bezpośredniej, z ramą montażową, osadnikiem aluminiowym, lub profilem najazdowym. Dopasowany wymiar wycieraczki (szerokość/długość). Dostępność wycieraczki w oparciu o wszystkie kształty geometryczne.


Masa całkowita: ok. 17 kg
Rodzaj powierzchni czyszczącej: zintegrowane z profilem, wytrzymałe, odporne na działanie czynników pogodowych pasma wkładu czyszczącego szczotkowego
Specyfikacja ruchu: średnie i duże natężenie ruchu
Rodzaj profilu nośnego: odporny na uszkodzenia mechaniczne aluminiowy profil z taśmą akustyczną eliminującą odgłosy chodzenia/najazdu kolami
Grubość profilu: do 1.5 mm
Kolor profilu: kolor naturalny aluminium /możliwość malowania proszkowego profili w/g palety kolorów „RAL”
Odstęp między profilami: tulejka gumowa, od 4 do 8 mm
Łączenie: linka ze stali nierdzewnej fi 3 mm
Wytrzymałość na ruch kołowy: wózki na zakupy, dziecięce, wózki inwalidzkie, bagażowe
Drzwi obrotowe/automatyczne: odstęp miedzy profilami 3 mm do drzwi obrotowych (opcjonalnie) zgodnie z EN 16005
Rekomendowana maksymalna szerokość wycieraczki jednoczęściowej: 3000 mm
Rekomendowana maksymalna długość wycieraczki jednoczęściowej: 2500 mm

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj