close× Zadzwoń 41 354 30 72
Poli Style E70 Zamiatarka Klasy Ride-On Zamiatarka klasy ride-on, zalecana do powierzchni 2500 - 4000 m2, wewnątrz i na zewnątrz obiektów
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

71 217.00

71 217.00


STYLE E70: Kompaktowa zamiatarka klasy ride-on, znakomicie sprawdzająca się w sprzątaniu średnich i dużych powierzchni, wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

TRWAŁA Rama tej zamiatarki jest wykonana ze stali, a osłony zostały tak ukształtowane, aby chronić najbardziej zewnętrzne podzespoły urządzenia przed uderzeniami.

ELEGANCKA Nadzwyczaj staranne wzornictwo sprawiło, że zamiatarka serii Style znakomicie łączy w sobie solidność i konsekwencję rozwiązań z komfortem użytkowania.

POBÓR POWIETRZA, POWIERZCHNIA FILTRACJI oraz FILTRY Te trzy cechy przesądzają w naszym przekonaniu o prawdziwej wartości samojezdnej zamiatarki. I rzeczywiście stanowią atuty STYLE E70. Wysoki wydatek powietrza na wejściu do ssawy zamiatarka zawdzięcza dużej prędkości obrotowej wirnika turbiny ssącej oraz dużej powierzchni filtracji, którą zapewnia zestaw 6 filtrów cylindrycznych o łącznej powierzchni 6 m2, skutecznie strzepywanych elektrycznym otrząsaczem. Zamiatanie podłoży efektywne i gruntowne za każdym razem.

PRAKTYCZNA Uchylana ku górze karoseria zapewnia pełna ergonomię czynności obsługowych. Pojemnik na zanieczyszczenia o pojemności 62 litrów może być w łatwy sposób wysuwany do opróżnienia, dzięki oporęczowanej ramie na własnych kołach.

DSA: Nowy system półautomatycznego opróżniania pojemnika na zanieczyszczenia, umożliwiający podniesienie go na wysokość do 1,1 m i wysypania zawartości do worka na odpady.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj