close× Zadzwoń 41 354 30 72
Warunki sprzedaży i dostawy oraz płatności
 1. Każde zamówienie oraz dostępność zamówionego towaru zostanie potwierdzone poprzez e-mail, oraz w dalszym kroku potwierdzenie zawarcia umowy kupna-sprzedaży przez przedstawiciela handlowego naszej firmy.
 2. Komunikacja z kupującym w sprawie złożonego zamówienia odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.
 3. Przesyłka zostanie dostarczona w najbliższym możliwym terminie.
 4. Zamówienia złożone do godziny 12:00 zostaną wysłane tego samego dnia, jeżeli towar znajduje się w magazynie
 5. Firma P.H.U. „DTJ” Tomasz Jurczak wysyła towar do każdego miejsca w Polsce, zgodnie ze zleceniem dostarczenia wskazanym przez klienta. (nie realizujemy dostaw na adresy tymczasowe)
 6. Paczki wysyłane są firmą kurierską DPD.
 7. Dowód zakupu (faktura, paragon) znajduje się w przesyłce.
 8. Data sprzedaży jest tożsama z datą dokonania lub zakończenia dostawy towarów lub wykonania usługi.
 9. Informujemy, że wszystkie przedpłaty i zaliczki otrzymane od kupujących (zamawiających) na poczet złożonego zamówienia nie mają charakteru ZADATKU, o którym mowa w Art.394 §1 Kodeksu Cywilnego (Dz.U. z 1964r Nr 16 poz. 93 z późn. zm.).
 10. Większość cen jest uzależniona od aktualnego kursu Euro, dlatego mogą one podlegać nawet dziennym wahaniom.
 11. Wszystkie ceny podane na stronie www.dtj.com.pl są cenami brutto i zawierają podatek VAT


Zwroty (Odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży)
 1. Kupujący konsument ma prawo, zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. oprawach konsumenta, odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.
 2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć, poprzez wypełnienie odpowiedniego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", stanowiącego załącznik dostępny na stronie Sklepu Internetowego, wysłanie podpisanego Formularza wraz z towarem na adres pocztowy Sklepu Internetowego albo złożenie go wraz z towarem w salonie firmowym DTJ.

 3. Firma P.H.U "DTJ" Tomasz Jurczak uprzejmie prosi swoich Klientów, aby w przypadku zwrotów korzystać z powyższego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", bądź w przypadku innej formy zawiadomienia o zwrocie zamieścić w niej wszystkie zawarte w nim informacje.
  Zwracany towar prosimy odesłać na adres siedziby:
  P.H.U "DTJ" Tomasz Jurczak ul. Zbozowa 9C 25-416 Kielce
  "ZWROT - sklep internetowy" albo doręczyć wraz z dokumentami do wybranego salonu firmowego Maxczysto.
 4. Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru w stanie nie zmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot może być dokonany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar powinien być należycie zabezpieczony. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 5. To co było przez Strony świadczone zostanie zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Pieniądze zostaną zwrócone Kupującemu przelewem na wskazany w Formularzu zwrotu numer rachunku bankowego (ewentualnie przekazem pocztowym albo w inny sposób na żądanie Klienta). W przypadku zwrotów w Salonie, zwrot zostanie zrealizowany natychmiast w postaci wypłaty gotówkowej.
 6. Klient może wymienić zamówiony towar. Poprzez wymianę rozumie się zwrot zakupionego przez Klienta towaru na adres siedziby firmy P.H.U "DTJ" Tomasz Jurczak ul. Zbozowa 9C 25-416 Kielce oraz złożeniu ponownego (nowego) zamówienia na żądany towar.
 7. W przypadku, gdyby Klient wymieniał towar w salonie firmowym Maxczysto, wymiany można dokonać w salonie Maxczysto pod warunkiem, że sklep posiada dany produkt.