close× Zadzwoń 41 354 30 72
Automatyczna suszarka do rąk Monsoon Silver (HD11H2) Mansoon biała (HD11H3) Suszarka Impeco Monsoon wyróżnia się kompaktową i elegancką obudową, którą wykonano ze szczotkowanej stali nierdzewnej (wesja silver) lub z białego metalu malowanego proszkowo (wersja biała). Wzmocniona konstrukcja sprawia, że ma wyższą odporność na działanie wandali. Dzięki nowoczesnemu designowi dobrze zaprezentuje się w nowoczesnych toaletach. Jej niewielkie rozmiary pozwalają na zainstalowanie w małych pomieszczeniach. Silnik suszarki ma moc 2300 W i generuje powietrze o prędkości przepływu 30m/s, dzięki temu suszenie trwa około 15 sekund. Materiały użyte w obudowie suszarki oraz funkcja bezdotykowego uruchamiania powodują, że urządzenie pozostaje czyste i wolne od odcisków palców. Marka Impeco to lider na rynku automatycznych suszarek do rąk, a ich urządzenia cechują się świetnym stosunkiem ceny do jakości.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

Dostępne opcje :

940.95

940.95

940.95


Suszarka Monsoon to wysoka jakość identyczna jak w modelu TurboBlast, zamknięta w dyskretnej, mniejszej obudowie. To jeden z najpopularniejszych modeli konwencjonalnych z mocnym silnikiem szczotkowym o mocy 2300W - posiada wbudowany mechanizm ogrzewający, a wiec suszy dłonie mocnym, ogrzanym powietrzem. Idealna do miejsc o minimalistycznym wystroju, w których ważne jest zyskanie jak największej wolnej, niezabudowanej przestrzeni. Idealna suszarka dla użytkowników, dla których nie jest istotna funkcjonalność suszenia twarzy (dysza).

Suszarka włączona bezdotykowo – wyposażona w fotokomórkę, która włącza suszarkę po tym, jak podstawi się dłonie. Dostępna w wersji białej i stalowej.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj