close× Zadzwoń 41 354 30 72
Wózek serwisowy hotelowy Fantom PROCART 407 wielofunkcyjny wózek hotelowy serwisowy nowej generacji, do potrzeb housekeepingu, służby pięter. Wykonany z polipropylenu o zwiększonej wytrzymałości, łatwy do utrzymania w czystości o cichych kołach i zwiększonej nośności.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

3 642.03

3 642.03


Fantom PROCART 407 wielofunkcyjny wózek hotelowy serwisowy nowej generacji, do potrzeb housekeepingu, służby pięter.
Wykonany z polipropylenu o zwiększonej wytrzymałości, łatwy do utrzymania w czystości o cichych kołach i zwiększonej nośności.

Zbudowany na sztywnej platformie o nośności 350 kg
Lekki i łatwy w prowadzeniu nawet po nierównej powierzchni dzięki gumowanym i skrętnym kołom i modułowej i ergonomicznej konstrukcji.

Zapewnia praktyczność i standard w usługach porządkowych w takich obiektach jak ośrodki wypoczynkowe, hotele, szpitale, akademiki i rezydencje.
Jest odporny na kolizje i zadrapania dzięki cichym, amortyzowanym kołom z hamulcami, które łatwo się poruszają. Wózki PROCART marki Fantom professional wyprodukowane są zgodnie z międzynarodowych standardami.
Oferuje możliwość korzystania z komory na pranie jako 2 x 60 litrów z opcjonalnym akcesorium. Solidna konstrukcja korpusu pozwala na użytkowanie wewnątrz i na zewnątrz, nie jest narażony na czyszczenie wodą i nie rdzewieje. W surowcu produktu zastosowano tworzywo polipropylenowe, które jest odporne na substancje chemiczne i ciepło.

Wyposażenie

4 półki (3 dolne otoczone z trzech stron sztywnymi ściankami ).
1 kurtyna zasłaniająca zamykana na taśmę ,
2 worki na bieliznę 120 L.
Uchwyty do pchania z dwóch stron wózka.
koła – 4 x Ø150 mm z hamulcem , 4 x Ø150 mm bez hamulca, korpus z tworzywa, gumy i zderzaka.

Dane techniczne
materiał : polipropylen
Waga : 33,1 kg
Wymiary ( szer. dł. wys. ) 54 x 144 x 135 cm
Grubość tworzywa : 6 mm

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj