close× Zadzwoń 41 354 30 72
Wózek serwisowy hotelowy Fantom PROCART 60 wózek hotelowy wózek do zbierania i segregacji brudnej bielizny hotelowej. Wykonany z polipropylenu, trwały, odporny na uderzenia, łatwy do utrzymania w czystości o cichych kołach i zwiększonej nośności. Zbudowany na sztywnej platformie o nośności 200 kg. Lekki i łatwy w prowadzeniu nawet po nierównej powierzchni dzięki gumowanym i skrętnym kołom
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

1 715.85

1 715.85


Fantom PROCART 60 wózek hotelowy wózek do zbierania i segregacji brudnej bielizny hotelowej.
Wykonany z polipropylenu, trwały, odporny na uderzenia, łatwy do utrzymania w czystości o cichych kołach i zwiększonej nośności.

Zbudowany na sztywnej platformie o nośności 200 kg. Lekki i łatwy w prowadzeniu nawet po nierównej powierzchni dzięki gumowanym i skrętnym kołom.

Procarta 60
Jest preferowany ze względu na praktyczne zastosowanie przy zbieraniu bielizny w miejscach takich jak hotele, szpitale, szkoły, akademiki, rezydencje i restauracje. Jest odporny na uderzenia dzięki cichym, amortyzowanym kółkom, które mogą się łatwo poruszać. Dzięki swoim elastycznym funkcjom umożliwia szybkie i praktyczne odbieranie prania. Wyprodukowany zgodnie z międzynarodowymi standardami.
Modułowa i ergonomiczna konstrukcja oraz pojemności odbioru prania 2 x 120 l. Oferuje możliwość korzystania z komory na pranie jako 2 x 60 litrów z opcjonalnym akcesorium.
Solidna konstrukcja korpusu pozwala na użytkowanie wewnątrz i na zewnątrz, nie rdzewieje po kontakcie z wodą.
W surowcu produktu zastosowano tworzywo polipropylenowe, które jest odporne na substancje chemiczne i ciepło.

Wyposażenie

1 worek 125 L.
Uchwyty do prania z dwóch stron wózka.
Koła – 2 x Ø150 mm z hamulcem, 2 XxØ150 mm bez hamulca, korpus z tworzywa , tylnej gumy i zderzak

Dane techniczne
materiał : polipropylen
Waga : 11 kg
Wymiary ( szer. dł. wys. ) 53 x 48 x 112 cm
Grubość tworzywa : 6 mm

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj