close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Ambital Eco Konzentrat - ekomycie z pielęgnacją Szukasz ekologicznego produktu myjąco-pielęgnacyjnego, przyjaznego dla środowiska naturalnego? Ambital-Eco-Konzentrat jest wyprodukowany na bazie surowców roślinnych, z Ekologicznym Oznaczeniem UE - Ecolabel. Spełnia normy DIN 18032, tym samym nadaje się do podłóg w halach sportowych. Wysycha bez smug, zachowuje własny połysk i tworzy na powierzchni antypoślizgowy film ochronny.
Dostępność : w magazynie
SKU : 3343

Dostępne opcje :

53.57

53.57

435.75Kiehl Ambital Eco Konzentrat
Eko-Mycie z pielęgnacją.
Ambital-eco-Konzentrat jest ekologicznym produktem do mycia i pielęgnacji, który uwzględnia oczekiwania przyszłości i gwarantuje wysokojakościową pielęgnacje podłóg oraz mycie przyjazne dla środowiska naturalnego. Powierzchnia umyta produktem zachowuje własny połysk. Ambital-eco-Konzentrat wysycha bez smug i tworzy na powierzchni antypoślizgowy film ochronny. Dzięki formule przyjaznej dla środowiska naturalnego Ambital-eco-Konzentrat został oznaczony ekologicznym oznakowaniem Eco-label.

SKŁAD
Niejonowe związki powierzchniowo-czynne 5-10%,rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, substancje pielęgnujące, substancje zapachowe (linalool, geraniol), barwnik spożywczy.
pH w koncentracie = ok. 7,5 pH
pH roztworu roboczego = ok. 7,5 pH

ZASTOSOWANIE
Do wszystkich wodoodpornych, twardych i elastycznych wykładzin takich jak: PCV, linoleum, guma, poliolefiny, marmur, obrobiony beton, lana żywica oraz do podłóg zabezpieczonych powłoką.

SPOSÓB UŻYCIA

1 doza (główka dozująca) = 25ml.

Mycie bieżące (mycie/maszynowe mycie na mokro):
1 doza na 8 L zimnej wody.
Dozowanie za pomoca systemu Dosifill 1:320.

Polerowanie:
Okazjonalne polerowanie (ok. 1000 obr./min.) utwardza komponenty pielęgnacyjne, usuwa ślady po chodzeniu i zwiększa wytrzymałość na ścieranie.

ZUŻYCIE NA M2
Mycie/maszynowe mycie na mokro: 0,1-0,25 ml

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj