close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl AvenisFoam- pianowy środek do mycia sanitariatów Ekologiczny, pianowy środek do mycia sanitariatów. Dzięki zastosowaniu spryskiwacza pianowego pozwalana ergonomiczną pracę bez tworzenia aerozoli i ogranicza zużycie dzięki dużej objętości piany. Unikalna kombinacja ekologicznych kwasów usuwa pozostałości wapienne, kamień moczowy i resztki mydła. Oznaczony Ecolabel.
Dostępność : w magazynie
SKU : 2198

Dostępne opcje :

31.37

31.37

90.02Kiehl Avenis Foam

Pianowy środek do mycia sanitariatów 750ml.
Aktywnie czyszczący płyn do mycia sanitariatów w roztworze gotowym do użycia na bazie kombinacji ekologicznych kwasów wyznaczających nowoczesne trendy. Produkt usuwa pozostałości wapienne, kamień moczowy i resztki mydła. Spryskiwacz pianowy pozwala na ergonomiczną pracę bez tworzenia aerozolu. Produkt tworzy pianę o dużej objętości, co zapewnia minimalne zużycie produktu. Powierzchnie wrażliwe na działanie kwasów takie jak: chromowany i nie chromowany mosiądz, emalia, przedmioty z tworzywa sztucznego wrażliwe na działanie kwasów, aluminium eloksalowane oraz powierzchnie z kamienia naturalnego i sztucznego wrażliwe na działanie kwasów mogą ulec uszkodzeniu pod wpływem produktu.

SKŁAD (wg 648/2004/WE)
Niejonowe związki powierzchniowo- czynne < 5 %, kwasy organiczne, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, barwniki, sub stancje zapachowe.
pH (koncentratu): ok. 1

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Do wszystkich kwaso- i wodoodpornych powierzchni i przedmiotów w obszarze sanitarnym takich jak: ceramiczne flizy ścienne i podłogowe, umywalki, muszle WC, pisuary ceramiczne, porcelanowe lub ze stali szlachetnej. Uwaga! Przedmioty z poliamidu, emaliowane wanny i umywalki oraz powierzchnie zawierające wapń np. marmur mogą ulec uszkodzeniu pod wpływem kwasu.

SPOSÓB UŻYCIA
Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność materiału na działanie środka.

Mycie bieżące
Nierozcieńczony produkt nanieść na powierzchnię, ścierkę lub nieostrą gąbkę, czyścić powierzchnię, spłukać lub zmyć wodą. Butelkę ze spryskiwaczem można ponownie napełnić z 5 L kanistra za pomocą zaworu do napełniania.

Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania produktu!

WSKAZÓWKI
Właściwe dozowanie oszczędza koszty i zmniejsza do minimum szkodliwy wpływ na środowisko naturalne. Dzięki wysokiej koncentracji produktu do przygotowania roztworu roboczego potrzebna jest tylko niewielka jego ilość, w porównaniu do zwykłych produktów rynkowych (nie koncentratów). Szczegółowe informacje na temat oznakowania ekologicznego UE na stronie: www.ecolabel.eu. Tenzydy wyprodukowano na bazie surowców odnawialnych. Opakowanie nadaje się do recyclingu.

ZUŻYCIE NA M2
Pianowy proces mycia: 1 - 5 ml

Xi, Drażniący w koncentracie;
R 38 Działa drażniąco na skórę.
R 41 Ryzyko poważnego uszkodzenia oczu.
S 2 Chronić przed dziećmi.
S 26 Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.
S 28 Zanieczyszczoną skórę natychmiast przemyć dużą ilością wody.
S 37 Nosić odpowiednie rękawice ochronne.
S 24/25 Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu.

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj