close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Carp Acryl - Szampon do dywanów Środek do szamponowania tworzący aktywną pianę, która dzięki zawartości polimerów wiąże brud. Zapobiega przylepianiu się aglomeratów do włókien, przez co łatwo je odkurzyć. Nadaje się do wszystkich wykładzin podłogowych o trwałych kolorach i odpornych na działanie wilgoci.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

Dostępne opcje :

457.65

457.65Kiehl Carp Acryl
Szampon do dywanów. Podczas szamponowania powstaje aktywnie czyszcząca i przyjazna dla czyszczonego włosa piana, która tworzy podczas wysychania aglomeraty z polimerów i brudu. Aglomeraty te nie przylepiają się do włosa i dlatego też można je odkurzyć (Efekt Anti- Soil). Carp- Acryl nie stosować w urządzeniu spieniającym wstępnie. W przypadku nadmiernego powstawania piany (np. z powodu resztek związków powierzchniowo- czynnych pozostałych w dywanie z poprzedniego czyszczenia) odessać pianę odkurzaczem wodnym lub zlikwidować ją przy zastosowaniu urządzenia do ekstrakcji i ciepłej wody. Związki powierzchniowo- czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90 %.

SKŁAD
Anionowe związki powierzchniowo-czynne, dyspersje polimerowe, substancje zapachowe.
pH w koncentracie = ok.8 pH w 1% roztworze wodnym = ok.8

ZASTOSOWANIE
Do wszystkich dywanów o trwałych barwach, odpornych na wilgoć

SPOSÓB UŻYCIA
Dywan odkurzyć gruntownie.
Zależnie od zabrudzenia 1-1,5 L na 8 L wody. Roztwór wlać do maszyny. Maszynę włączyć na powierzchni gumowej lub z PCV, odczekać do momentu wytworzenia piany przez szczotki, następnie szamponować okrężnymi ruchami. Włos dywanu postawić i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Wysuszony dywan odkurzyć w ramach bieżącego sprzątania.
Za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego używania nie ponosimy odpowiedzialności.

ZUŻYCIE NA M2
Szamponowanie: 50 ml

Chronić przed mrozem!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj