close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Copex Eco - płyn do mycia gruntownego ogólnego zastosowania Szybkie i bezproblemowe usuwanie powłok polimerowych, filmów pielęgnacyjnych, oleju i tłuszczy. Niskopieniący Copex jest idealny do gruntownego mycia podłóg wrażliwych na działanie zasad (linoleum, guma, PCV, kamień naturalny i sztuczny). Posiada oznakowanie Eco-label.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

Dostępne opcje :

336.12

336.12


Kiehl Copex Eco 10L Płyn do mycia gruntownego ogólnego zastosowania.
Intensywnie czyszczący, niskopieniący płyn do mycia gruntownego przeznaczony przede wszystkim do elastycznych wykładzin podłogowych wrażliwych na działanie zasad. Usuwa szybko i bezproblemowo powłoki polimerowe, filmy pielęgnacyjne i antyadhezyjne oraz zabrudzenia oleiste i tłuszczowe. Nie podlega oznakowaniu wg GGYS/ADR i wg rozporządzenia o materiałach niebezpiecznych. Dzięki formule przyjaznej dla środowiska naturalnego Copex-eco został oznaczony Nordyckim Oznakowaniem Ecolabel.
SKŁAD (wg 648/2004/WE)
Niejonowe związki powierzchniowo- czynne < 5%, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, związki pośredniczące w rozpuszczaniu.
pH (koncentratu): ok. 9,5
pH (roztworu roboczego): ok. 9

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Do wodoodpornych, zasadoodpornych i wrażliwych na działanie zasad wykładzin podłogowych takich jak: linoleum, guma, PCV, poliolefiny, kamień naturalny i sztuczny W przypadku podłogi trudnej do zidentyfikowania należy sprawdzić przed pierwszym użyciem odporność materiału na działanie produktu.

SPOSÓB UŻYCIA
Mycie gruntowne podłóg pokrytych powłoką lub po pielęgnacji:
1-3 L na 8 L zimnej wody.
Roztwór roboczy rozprowadzić na podłodze, odczekać ok 10 min., szorować, w razie potrzeby wlać gorącą wodę do zbiornika, zebrać brud, spłukać gruntownie czystą wodą.

Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania produktu.

ZUŻYCIE NA M2
Mycie gruntowne: 90 ml

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj