close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Dopomat Brillant - płyn do mycia automatem pielęgnacja + połysk Szukasz preparatu do automatu szorująco-zbierającego który jednocześnie czyści, wysycha bez smug i pozostawia trwały, błyszczący film pielęgnacyjny? Ponadto antypoślizgowy film pielęgnacyjny produktu Dopomat-brillant niweluje zarysowania obcasami. Nie nawarstwia się, jest wymieniany podczas kolejnego mycia bieżącego.
Dostępność : w magazynie
SKU : 1739

Dostępne opcje :

292.95

292.95


Kiehl Dopomat-Brillant 10L Płyn do mycia automatem, pielęgnacja + połysk.
Aktywnie działający, niskopieniący płyn do delikatnego mycia podłóg używany w maszynie szorująco- zbierającej. Substancje pielęgnacyjne pozostające po czyszczeniu na powierzchni podłogi wysychają bez smug i tworzą błyszczący, trwały, antypoślizgowy film pielęgnacyjny. Ze względu na zdolność odpierania brudu przez film pielęgnacyjny zarysowania obcasami występują sporadycznie i można je bardzo łatwo usunąć. Podczas mycia bieżącego produktem Dopomat-brillant i maszyną szorująco- zbierającą następuje wymiana substancji pielęgnacyjnych, co zapobiega ich nawarstwianiu się.

SKŁAD (wg 64812004/WE)
Anionowe związki powierzchniowo-czynne < 5%,
niejonowe związki powierzchniowo-czynne <5%,
rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, substancje pielęgnacyjne, substancje zapachowe (limonen, linalool, lilial).
pH (koncentratu): ok. 8
pH (roztworu roboczego): ok. 7

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Do wszystkich wodoodpornych, twardych i elastycznych wykładzin podłogowych takich jak: PCV, linoleum, guma, poliolefiny, marmur, beton poddany obróbce, żywica epoksydowa oraz do zastosowania na powłoki.

SPOSÓB UŻYCIA
Mycie bieżące (maszynowe mycie na mokro):
W zależności od zabrudzenia lub oczekiwanego efektu pielęgnacyjnego 100-400 ml na 10 L zimnej wody.

Polerowanie:
Okazjonalne polerowanie (ok. 1000 obr./min.) utwardza komponenty pielęgnacyjne, usuwa ślady po chodzeniu i zwiększa wytrzymałość.

ZUŻYCIE NA M2
Maszynowe mycie na mokro: 2 ml

Chronić przed mrozem!

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj