close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Eloxa-Prima - płyn do pielęgnacji metalu Codziennie czyścisz windę a i tak Szef zwraca Ci uwagę, że jest cała w odciskach palców? Eloxa-prima jest przeznaczona specjalnie do mycia i pielęgnacji powierzchni metalowych, aluminium i aluminium eloksalowanego we wnętrzach (m.im. windy). Bez trudu usuwa ślady po odciskach palców i trwałe zabrudzenia. Przy dużym zabrudzeniu stosuj najpierw Tablefit.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0305

Dostępne opcje :

99.83

99.83Kiehl Eloxa Prima
Pielęgnacja metalu. Eloxa-Prima jest specjalnym produktem wolnym od kwasów i zasad, używanym w koncentracie. Usuwa bez problemu odciski palców i stałe zabrudzenia na powierzchniach metalowych. Pozostawia film pielęgnacyjny, który nie twardnieje w miarę upływu czasu. Dlatego też, wielokrotne stosowanie środka nie prowadzi do nadmiernego nawarstwiania się filmu pielęgnacyjnego. Do powierzchni czyszczonych Eloxą-Primą należy stosować tylko ten środek. Związki powierzchniowo- czynn zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90%.
Produkt podlega klasie bezpieczeństwa VbF A III.

SKŁAD
olej woskowy, niejonowe związki powierzchniowo-czynne, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki

ZASTOSOWANIE
Czyści i pielęgnuje powierzchnie metalowe ze stali szlachetnej, aluminium i aluminium eloxalowanego w obszarze wewnętrznym. Nadaje się również do pielęgnacji obić ścian z łupków kamiennych w obszarze wewnętrznym. Szczególnie polecany do usuwania śladów palców i innych zabrudzeń z powierzchni metalowych.

SPOSÓB UŻYCIA
Spryskać suchą ściereczkę i wytrzeć nią powierzchnię metalu.

ZUŻYCIE NA M2
Mycie powierzchni: 0,5 ml

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj