close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Legnodur Titan + Kiehl Durator - dwuskładnikowa powłoka do drewna Szukasz matowej pielęgnacji do podłogi z drewna naturalnego odpornej na środki dezynfekcyjne? Dwuskładnikowa powłoka Legnodur-titan tworzy matowy, odporny na ścieranie i działanie środków dezynfekcji film. Do wszystkich podłóg które były zabezpieczone olejem wolnym od woski. Szczególnie polecane w domach pomocy społecznej, przychodniach, szpitalach, żłobkach, przedszkolach i szkołach.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

Dostępne opcje :

947.22

947.22


Kiehl-Legnodur-Titan
Matowo- jedwabista, dwuskładnikowa powłoka do podłóg drewnianych

Właściwości Produkt przeznaczony do olejowanych i zabezpieczonych podłóg z naturalnego drewna. O dużej zawartości substancji stałych, tworzy matowy, przezroczysty film. Bardzo wytrzymały, odporny na ścieranie i działanie chemikaliów. Odpowiedni dla środków do dezynfekcji powierzchni, wykazuje bardzo wysoką wytrzymałość na działanie środków do dezynfekcji rąk.

Skład Dyspersje tworzywa sztucznego wolne od soli metalicznych, zmiękczacz (nie zawiera TBEP), woski polietylenowe, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki. pH (koncentratu): ok. 8 Obszar zastosowania Produkt ochronny do podłóg z naturalnego drewna takich jak: parkiet, podłoga z bali, kostka, parkiet przemysłowy, schody, płyty OSB, drewno klejone itp. (w szpitalach, domach spokojnej starości, szkołach, przedszkolach i instytucjach użyteczności publicznej), które były wcześniej zabezpieczone lub pielęgnowane olejem do drewna wolnym od wosku takim np. Kiehl-Basic-Oil, Kiehl-PurOil lub Kiehl-Eco-Refresher. W przypadku parkietu gotowego należy wcześniej przeprowadzić test na przyczepność.

Sposób użycia Przed zastosowaniem produktu Kiehl-Legnodur-Titan powierzchnie drewniane należy wyczyścić maszynowo na sucho (maszyną jednotarczową, aparatem ssącym, odkurzaczem, padem Kiehl-Legno-Pad), aż do uzyskania jednolitej optyki. Przed nałożeniem powłoki należy zmieszać powłokę bazową Kiehl-Legnodur-Titan (1 butelka na 1 Kanister = 100 ml na 5 L) z drugim komponentem Kiehl-Durator. W tym celu całą zawartość komponentu Kiehl-Durator wlać do powłoki bazowej i dobrze wstrząsnąć. Po wstrząśnięciu odczekać ok. 5 min. Zmieszaną dwuskładnikową powłokę koniecznie zużyć w przeciągu 12 godzin. Po upływie tego czasu powłoka jest całkowicie utwardzona i nie nadaje się do dalszego stosowania.

Nakładanie powłok: Powłoka osiąga doskonałą przyczepność oraz optykę tylko na powierzchniach czystych, wolnych od tłuszczu, wosku, silikonu i pyłu. Nierozcieńczony produkt ok. 300 ml wylać na podłogę i natychmiast roprowadzić cienką warstwą w sposób ciągły zachodzącymi na siebie torami (mokry tor w mokry) na ok. 10 m² powierzchni. W zależności od właściwości powierzchni należy nałożyć 1-2 warstwy co ok. 90 min. (maksymalny czas pracy 6 h). Tylko wyschnięty film tworzy warstwę pielęgnacyjną odporną na ścieranie.

Środek czyszczący dla narzędzi pracy: woda Wskazówka: Film można usunąć tylko podczas czyszczenia na sucho a nie podczas mycia gruntownego. Podczas mycia bieżącego i czynności pielęgnacyjnych należy przestrzegać rekomendacji dotyczących pielęgnacji zgodnie z DIN 18356.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj