close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Lithodur - krystalizator do podłóg z kamienia Krystalizacja kamienia naturalnego nigdy nie była tak łatwa! Lithodur pozostawia podłogi zawierające wapń błyszczące, odporne na ścieranie, antypoślizgowe. Zachowuje i podkreśla charakterystyczny wygląd kamienia. Skrystalizowana podłoga odpiera brud i ułatwia pielęgnację.
Dostępność : w magazynie
SKU : 4210

Dostępne opcje :

91.25

91.25


Lithodur
Krystalizator do podłóg z kamienia naturalnego zawierających wapń
Właściwości
Po zastosowaniu krystalizatora Lithodur wszystkie podłogi z kamienia naturalnego zawierające wapń stają się błyszczące, odporne na ścieranie, antypoślizgowe, odpierają brud i są łatwe w pielęgnacji. Lithodur zachowuje i podkreśla naturalny, charakterystyczny wygląd wszelkiego rodzaju powierzchni marmurowych. Nie wpływa ujemnie na właściwość przepuszczalności pary przez płytkę kamienia. Niezwykle ekonomiczny w użyciu. Nie obciąża środowiska naturalnego, jeżeli jest stosowany zgodnie z przeznaczeniem.

Skład: Emulgatory, woski, sześciofluorokrzemiany, substancje uzupełniające. pH (koncentratu): ok. 2 Obszar zastosowania Do krystalizacji podłóg z kamienia naturalnego zawierających wapń o powierzchni delikatnie szlifowanej lub polerowanej takich jak: marmur Carrara, płyty Solnhofera, trawertyna, jura. Powierzchnie chropowate należy przed krystalizacją zeszlifować maszynowo. Nie nadaje się do: granitu, kwarcytu, piaskowca, łupek kamiennych, lastriko, betonu poddanego obróbce i ceramicznego fajansu.

Sposób użycia Krystalizacja: Przed zastosowaniem produktu powierzchnię kamienną należy umyć gruntownie i pozostawić do wyschnięcia. Butelkę ze spryskiwaczem wstrząsnąć przed użyciem, spryskać ok. 1m² powierzchni i natychmiast rozpocząć obróbkę maszyną jednotarczową (140-800 obr./min.) wyposażoną w pad Litho-Pad. Jeżeli pad zaczyna mazać, należy odwrócić go lub zastąpić nowym. Połysk zależy od struktury danej powierzchni, która może wymagać nawet 2- 3 krotnego użycia środka.

Polerowanie: W celu uzyskania efektu jednolitego połysku należy całą powierzchnię wypolerować padem do polerowania (czerwonym, beżowym lub białym). Po zastosowaniu środka spryskiwacz butelki należy umyć czystą wodą. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody pows

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj