close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Parketto Clean Konzentrat - produkt myjący to parkietu i laminatu Potrzebujesz preparatu do mycia drewna o dużej sile czyszczenia? Parketto-clean-konzentrat nadaje sie do wszystkich powierzchni drewnianych. Oznaczony oznakowaniem Ecolabel. W przypadku lekkiego lub średniego zabrudzenia wystarczy 1/2 dozy. Główka dozująca zapobiega przedozowywaniu.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0702

Dostępne opcje :

47.74

47.74Kiehl Parketto Clean Konzentrat

Produkt myjący do parkietu i laminatu. Środek myjący do parkietu i laminatu wolny od mydła i wosku o dużej sile czyszczenia i dużej zdolności transportowania brudu. Przyjazny dla materiału czyszczonego i skóry rąk, lekko perfumowany, nie podlega obowiązkowi oznakowania.

SKŁAD (wg 64812004/WE):
Anionowe związki powierzchniowo- czynne <5%, niejonowe związki powierzchniowo- czynne <5%, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, policarboxylat < 5%, barwniki, substancje zapachowe (lilial, alpha-isomethyl-ionone), konserwanty (methyl-, methylchloroisothiazolinone).
pH (koncentratu): ok. 7
pH (roztworu roboczego): ok. 7

OBSZAR ZASTOSOWANIA:
Nadaje się do wszystkich powierzchni drewnianych takich jak: parkiet zabezpieczony, pokryty powłoką, impregnowany, olejowany lub woskowany, podłogi drewniane nie poddane obróbce oraz parkiet gotowy i podłogi z laminatu.

SPOSÓB UŻYCIA:
1 doza (główka dozująca). 25 ml

Mycie bieżące (mycie na wilgotno):
1 doza na 8 L zimnej wody
Mopa zanurzyć w roztworze roboczym i dokładnie wycisnąć.
Nie dopuścić do zamoczenia podłogi!
Brud przylegający usunąć podczas mycia ponownego.
W przypadku lekkiego lub średniego zabrudzenia wystarczy 1/2 dozy.

ZUŻYCIE NA M2:
Mycie na wilgotno: 0,05 - 0,1 ml

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj