close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Poly-Ex płyn do mycia gruntownego "ekstra mocny" Potrzebujesz extra mocnego preparatu aby usunąć warstwę woskową, film mydlany, oleiste i tłuszczowe zabrudzenia? Niskopieniący Poly-ex jest idealny do gruntownego mycia zasadoodpornych wykładzin podłogowych. Niestety nie nadaje się do gumy, linoleum, podłóg kamiennych zawierających wapń (marmur, beton).
Dostępność : w magazynie
SKU : 0719

Dostępne opcje :

369.06

369.06


Kiehl Poly-Ex 10L Płyn do mycia gruntownego "ekstra mocny".
Mocno zasadowy, intensywnie czyszczący, niskopieniący płyn do mycia gruntownego wykładzin podłogowych odpornych na działanie zasad. Szybko działa podczas obróbki, nie pozostawia przykrego zapachu. Szybko i bezproblemowo usuwa powłoki polimerowe i filmy pielęgnacyjne oraz zabrudzenia oleiste i tłuszczowe.
SKŁAD (wg 648/2004/WE)
Niejonowe związki powierzchniowo- czynne < 5%, mydło < 5%, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, zasady, substancje zapachowe.
pH (koncentratu): ok. 13
pH (roztworu roboczego): ok. 12

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Do wodoodpornych i zasadoodpornych wykładzin podłogowych takich jak: PCV, granit, cegła, kamionka. Nie stosować na wykładzinach z linoleum i gumy oraz podłogach kamiennych zawierających wapń takich jak marmur czy beton poddany obróbce! W przypadku podłogi trudnej do zidentyfikowania należy sprawdzić przed pierwszym użyciem odporność materiału na działanie produktu.

SPOSÓB UŻYCIA
Mycie gruntowne podłóg pokrytych powłoką lub po pielęgnacji: 1-3 L na 8 L zimnej wody.

Roztwór roboczy rozprowadzić na podłodze, odczekać ok 10 min., szorować, w razie potrzeby wlać gorącą wodę do zbiornika, zebrać brud, spłukać gruntownie czystą wodą.

Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania produktu!

ZUŻYCIE NA M2
Mycie gruntowne: 80 ml

Xi, Drażniący w koncentracie;
R 38 Działa drażniąco na skórę.
R 41 Ryzyko poważnego uszkodzenia oczu.
S 24/25 Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu.
S 37 Nosić odpowiednie rękawice ochronne.

Zawiera ług alkaliczny.

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art.1!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj