close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl PurOil - pielęgnacyjny olej do impregnacji drewna na bazie wodnej Potrzebujesz impregnatu do drewna na bazie wody? PurOil utwardza się pod wpływem powietrza i po utwardzeniu pozostaje całkowicie bezwonny. Wolny od metali ciężkich, rozpuszczalników, pigmentów i formaldehydu. Matowy, nadaje się do chodzenia po 2h a do zmywania po 24h.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

Dostępne opcje :

576.81

576.81Kiehl PurOil

Pielęgnacyjny olej do impregnacji drewna na bazie wodnej. Podkreśla barwę drewna w zależności od jego gatunku (wydobywając naturalny odcień). Wysycha matowo, utwardza się pod wpływem powietrza, zachowuje zdolność dyfuzji, jest wolny od rozpuszczalników, pigmentów i formaldehydów, a po utwardzeniu całkowicie pozbawiony zapachu. Spełnia normy EN DIN 71-3 (wolny od metali ciężkich). Prosty w użyciu, posiada dużą zdolność wypełniania, po ok. 2 h nadaje się do chodzenia, a po ok. 24 h do zmywania. Pielęgnacja dalsza po całkowitym utwardzeniu powierzchni jest możliwa produktem Kiehl-Legnodur lub Kiehl-Parketta.

SKŁAD:
Środki suszące wolne od metali ciężkich, niejonowe związki powierzchniowo-czynne <5%, roślinne komponenty olejowe.
pH (koncentratu): ok. 8

OBSZAR ZASTOSOWANIA:
Do olejowania późniejszego powierzchni z prawdziwego drewna, które były wcześniej impregnowane olejami. Nie nadaje się do zabezpieczonych, pokrytych powłoką lub woskowanych powierzchni drewnianych

SPOSÓB UŻYCIA:
Produkt osiąga doskonałą przyczepność oraz optykę tylko na
powierzchniach nie pokrytych powłoką, czystych, wolnych od tłuszczu, wosku, silikonu i pyłu.

Temperatura podłoża powinna wynosić od 15 °C do 25° C. Olejowanie późniejsze: Zniszczone powierzchnie drewniane należy najpierw wyczyścić maszynowo na sucho (maszynąjednotarczową, aparatem ssącym, odkurzaczem, padem Kiehl-Legno-Pad). Maszynę należy prowadzić torem spiralnym aż do równomiernego wyczyszczenia powierzchni, usunięcia z porów powierzchniowo zalegającego brudu i uzyskania jednolitej optyki. Nie zebrany odkurzaczem mikro pył należy usunąć wilgotną ściereczką.

Sposób użycia:
Dobrze wstrząsnąć!. Stosować nierozcieńczony. Ok. 250 ml rozprowadzić na wyczyszczonej podłodze i natychmiast rozprowadzić barankiem lub mopem płaskim cienką warstwą równomiernie zachodzącymi na siebie torami na ok. 10 m2 powierzchni. W zależności od właściwości powierzchni wymagane są 1-2 warstwy co ok. 120 min. Punktowe użycie-metoda spray: Produkt stosować nierozcieńczony z butelki ze spryskiwaczem, powierzchnię obrobić maszyną jednotarczową (ok. 150 obr./ min.) i czerwonym padem. Środek myjący dla narzędzi pracy: woda

WSKAZÓWKI:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Napoczęty kanister szybko zużyć. Zaschnięte resztki produktu należą do odpadów komunalnych. Resztki płynnego produktu oddać do Gminnego Punktu Zbiórki Odpadów. Kanister po użyciu natychmiast zamknąć. Na bazie surowców odnawialnych. Opakowanie recyklingowe. Więcej informacji na temat podstawy do przyznania niniejszemu produktowi Oznakowania Ekologicznego UE „Ecolabel" na stronie internetowej: www.ecolabel.eu.

ZUŻYCIE NA M2:
Olejowanie późniejsze: ok. 25 - 50 ml/m2, w zależności od chłonności powierzchni drewnianej
Metoda spray: ok. 5 ml/m2

Chronić przed mrozem!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj