close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl SanEco Konzentrat - płyn do mycia sanitariatów o świeżym zapachu Ekologiczny płyn do mycia sanitariatów o świeżym zapachu. Szybko działający, aktywnie usuwa pozostałości wapienne i związane z nimi zabrudzenia. Dzięki efektowi perlenia chroni czyszczone powierzchnie przed odkładaniem złogów wapnia. Przyjazna dla środowiska kompozycja kwasów potwierdzona europejskim oznaczeniem Eco-label.
Dostępność : w magazynie
SKU : 3653

Dostępne opcje :

134.87

134.87

266.00Kiehl SanEco Konzentrat
Płyn do mycia sanitariatów o świeżym zapachu. Aktywny, szybko działający produkt do mycia bieżącego sanitariatów o długotrwałym, świeżym zapachu. Przeznaczony do szybkiego usuwania pozostałości wapiennych i związanych w nich zabrudzeń. Efekt perlenia skutecznie zapobiega zbieraniu się wapna na wyczyszczonej powierzchni a nowa kombinacja kwasu gwarantuje wspaniały efekt czyszczenia. Dzięki formule przyjaznej dla środowiska naturalnego Kiehl-SanEco Konzentrat został oznaczony ekologicznym oznakowaniem Eco-label*.

SKŁAD (648/2004/WE)
Anionowe związki powierzchniowo- czynne <5%, niejonowe związki powierzchniowo- czynne 5-15 %, kwasy organiczne, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, barwniki, substancje zapachowe (limonen).
pH koncentratu: ok.1
pH roztworu= ok. 2

ZASTOSOWANIE
Do wszystkich wodoodpornych powierzchni i przedmiotów w obszarze sanitarnym takich jak: armatury, umywalki, wanny i brodziki, muszle, deski i pokrywy WC, ścianki działowe z ramami, lustra ,flizy itp. emaliowane, ceramiczne, szklane, aluminiowe, mosiężne, chromowane, ze stali szlachetnej, tworzywa sztucznego, lakierowane. Nie nadaje się do powierzchni zawierających wapń takich jak: marmur, obrobiony beton.

SPOSÓB UŻYCIA
Przygotowanie roztworu roboczego:

butelkę 500 ml napełnić wodą do granicy zwężenia szyjki, dodać 40 ml (1 doza) Kiehl-SanEco Konzentrat z butelki dozującej.
butelkę 500 ml napełnić przy pomocy stacji dozującej Kiehla.
butelkę 500 ml napełnić wodą do granicy zwężenia szyjki, dodać 40 ml (1 naciśnięcie pompki) Kiehl-SanEco Konzentrat z urządzenia KIEHL-DosilExpress
W zależności od obszaru zastosowania, pistolet ustawić na mycie piana lub spryskiwanie.

Mycie bieżące w procesie mycia pianą: Roztwór roboczy spienić na powierzchni, ściereczce lub nieostrej gąbce. Powierzchnię czyścić. Po krótkim czasie działania spłukać wodą.

Mycie bieżące z butelki spryskującej: Roztworem roboczym spryskać muszle WC lub pisuary, czyścić szczotka do WC, po krótkim czasie działania spłukać wodą.

Nadaje się także do mycia 1- i 2- stopniowego: W zależności od zabrudzenia do 80 ml(2 dozy) na 8 L zimnej wody.

WSKAZÓWKA
Właściwe dozowanie oszczędza koszty i zmniejsza do minimum szkodliwy wpływ na środowisko naturalne. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Nie mieszać z innymi środkami czyszczącymi. Dzięki wysokiej koncentracji produktu do przygotowania roztworu roboczego potrzebna jest tylko niewielka jego ilość, w porównaniu do zwykłych produktów rynkowych (nie koncentratów). Szczegółowe informacje na temat oznakowania ekologicznego UE na stronie: http://europa.eu.int/ecolabelZawarte środki powierzchniowo- czynne wyprodukowano na bazie surowców roślinnych. Opakowanie recyclingowe (PE).

ZUŻYCIE NA M2
Mycie powierzchni: 0,4 ml

Xi- Drażniący ( w koncentracie)
R 38 Działa drażniąco na skórę.
R 41 Ryzyko poważnego uszkodzenia oczu
S 2 Chronić przed dziećmi
S 26 Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody.
S 37 Nosić odpowiednie rękawice ochronne
S 24/25 Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu.

Zawiera kwas mlekowy

Chronić przed mrozem!

Przestrzegać zaleceń karty charakterystyki WE i karty technicznej produktu. Produkt nie jest towarem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art.1!

* WSPÓLNOTOWE OZNAKOWANIE EKOLOGICZNE
Jest przyznawane towarom lub usługą spełniającym kryteria ekologiczne programu przyznawania wspólnotowego oznakowania ekologicznego.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj