close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Sanikal Konzentrat - higiena w sanitariatach Wolny od kwasu i chloru środek czyszczący w koncentracie do codziennego usuwania pozostałości wapiennych, resztek mydła oraz zabrudzeń oleistych i tłuszczowych. Pozostawia świeży i intensywny zapach. Sanikal-konzentrat jest rekomendowany przez producentów armatur.
Dostępność : w magazynie
SKU : 1729

Dostępne opcje :

64.91

64.91

123.50Kiehl Sanikal Konzentrat
Higiena w sanitariatach. Wolny od kwasu i chloru środek czyszczący w koncentracie do zastosowania na wszystkich powierzchniach sanitarnych. Rozpuszcza zbierające się codziennie pozostałości wapienne i resztki mydła wapiennego oraz zabrudzenia oleiste i tłuszczowe. Powierzchnie umyte produktem Sanikal-Eco odpierają wodę i brud. Produkt posiada świeży i intensywny zapach. Roztwór roboczy produktu Sanikal-Eco odpowiada
zaleceniom mycia rekomendowanym przez producentów armatur.

SKŁAD (wg 648/2004/WG)
Anionowe związki powierzchniowo-czynne < 5 %, niejonowe związki powierzchniowo-czynne < 5 %, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, związki kompleksotwórcze, substancje pielęgnujące, związki uzupełniające, barwniki, substancje zapachowe.
pH (koncentratu): ok. 9,5
pH (roztworu roboczego): ok. 7,5

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Do wszystkich wodoodpornych powierzchni i przedmiotów w obszarze sanitarnym takich jak: armatury, umywalki, wanny kąpielowe i brodziki, muszle WC z pokrywami i deskami klozetowymi, ścianki działowe z ramami, lustra, flizy itp. emaliowane, ceramiczne, szklane, aluminiowe, mosiężne, chromowane, ze stali szlachetnej, tworzywa sztucznego i lakierowane.

SPOZÓB UŻYCIA
1 doza = 40 ml

Przygotowanie roztworu roboczego:
a) 500 ml butelkę napełnić zimną wodą do zaznaczonego miejsca i dolać 1 dozę (główkę dozującą) produktu Sanikal-Eco z butelki z koncentratem.
b) 500 ml butelkę napełnić zimną wodą do zaznaczonego miejsca i dolać 1 dozę (1 naciśnięcie pompki) produktu Sanikal-Eco za pomocą systemu dozującego KIEHLA (np.DosiExpress).
c) 500 ml butelkę napełnić za pomocą systemu dozującego KIEHLA (np.DosiJet, DosiStation).
d) 80 ml (2 dozy) na 8 L zimnej wody.

W zależności od obszaru mycia do butelki przykręcić rozpylacz (bez aerozolu) lub spryskiwacz.

Mycie bieżące za pomocą butelki z rozpylaczem
(bez aerozolu):
Roztworem roboczym pokryć czyszczoną powierzchnię, ściereczkę lub nieostrą gąbkę, czyścić aż do spienienia środka. Po krótkim czasie działania spłukać gruntownie wodą.

Mycie bieżące za pomocą butelki ze spryskiwaczem:
Roztworem roboczym spryskać muszlę WC lub pisuar, szorować szczotką do WC. Po krótkim czasie działania spłukać wodą.

Mycie 1- lub 2 - stopniowe:
Produkt przeznaczony także do mycia 1- lub 2-stopniowego.
W przypadku lekkich lub średnich zabrudzeń wystarczy1/2 dozy.

ZUŻYCIE NA M2
Mycie/ mycie powierzchni: 0,4 ml

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj