close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Tablefit - płyn do mycia tworzywa sztucznego i biurek Nie wiesz jak zmyć ślady po etykietach, atramencie lub mazakach? Tablefit intensywnie rozpuszcza trudne do usunięcia zabrudzenia z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników. Zalecany do czyszczenia powierzchni ze stali nierdzewnej (np. w windach) przed zastosowaniem preparatu Eloxa Prima.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0700

Dostępne opcje :

60.39

60.39

277.03Tablefit Kiehl
Płyn do mycia tworzywa sztucznego i biurek. Intensywnie myjący płyn o dużej sile czyszczenia do mycia metodą spray. Bezproblemowo rozpuszcza trudne do usunięcia zabrudzenia z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników. Do ogólnego mycia bieżącego powierzchni w procesie mycia metodą spray polecamy produkt Profless- Konzentrat. Tablefit posiada przyjemny zapach podczas stosowania.

SKŁAD (wg 64812004/WE)
Anionowe związki powierzchniowo- czynne <5 %, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, substancje zapachowe
pH (koncentratu): ok. 9,5

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Usuwa ślady po ołówku, ołówku kopiowym, atramencie i flamastrze, pozostałości po etykietkach samoprzylepnych na wszystkich powierzchniach z tworzywa sztucznego lub pokrytych tworzywem sztucznym odpornych na działanie rozpuszczalników oraz ze stali szlachetnej, aluminium, aluminium eloksalowanego itp.

Nie nadaje się do tworzywa sztucznego ABS, z którego robione są specjalne obudowy telefonów, niektóre klawiatury komputerowe i monitory LCD. Tworzywa sztuczne tego rodzaju mają oznaczenie ?ABS". Powierzchnie tego rodzaju spryskane nie umyślnie środkiem należy natychmiast wytrzeć do sucha tak, aby uniknąć uszkodzenia materiału.

Uwaga! Powierzchnie lakierowane (na bazie wodnej) wrażliwe na działanie rozpuszczalników oraz powłoki ulegają rozpuszczeniu pod wpływem Tablefitu.

SPOSÓB UŻYCIA
Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność materiału na działanie środka.

Mycie powierzchni:
Tablefitem spryskać ściereczkę, ściereczką usunąć zanieczyszczenie, powierzchnię wytrzeć do sucha. Zawsze spryskiwać ściereczkę a nie czyszczoną powierzchnię!
Butelka z rozpylaczem jest przeznaczona do ponownego napełnienia z kanistra 5 L przy pomocy kranu wypustowego.

Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania produktu!

ZUŻYCIE NA M2
Czyszczenie powierzchni: 2 ml.

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj