close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Thermospeed - ochronny środek dyspersyjny Szukasz antypoślizgowej powłoki na bazie wosku? Thermospeed tworzy antypoślizgową powłokę z połyskiem, odpierającą brud, nadającą się do polerowania co pozwala na szybkie usuwanie śladów w ciągach komunikacyjnych. Odporny na działanie środków myjąco-dezynfekcyjnych.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

Dostępne opcje :

276.02

276.02


Kiehl Thermospeed 5L Ochronny środek dyspersyjny.
Polimerowy środek dyspersyjny na bazie wysokotopliwego, twardego wosku. Bardzo dobre właściwości tworzenia powłoki z optymalnym połyskiem i wysokim współczynnikiem antypoślizgowym. Zabezpiecza wykładziny podłogowe, eliminuje ryzyko wypadków. Elastyczną powłokę można wypolerować maszyną High-Speed, co usuwa zarysowania na powierzchni ale nie zmienia jej właściwości antypoślizgowych.
SKŁAD
Dyspersyjne tworzywa sztuczne, twarde woski polietylenowe, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, żywica wiążąca, zmiękczacz.
pH w koncentracie = ok. 8,5

ZASTOSOWANIE
Do wszystkich wodoodpornych, wyczyszczonych gruntownie podłóg i wykładzin, takich jak PCV, poliolefiny, kamień sztuczny, asfalt itp. Używanie na linoleum i gumę ma sens tylko w przypadku zniszczonej powierzchni.

Nie stosować do wykładzin podłogowych z przezroczystą warstwą użytkową położoną przez producenta.

SPOSÓB UŻYCIA
Nie rozcieńczony Thermospeed nanieść cienką warstwą na umytą powierzchnię. W zależności od chłonności nawierzchni czynność powtórzyć 2-3 razy w odstępach ok. 30 min.

Thermospeed nadaje się do polerowania maszyną High-Speed (1000- 1.600 obr./min) i padem Multi-Disc.

ZUŻYCIE NA M2
Powłoka: 25 ml na warstwę

R 52/53 Działa szkodliwie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym
S 61 Unikać zrzutów do środowiska. Postępować zgodnie z instrukcją lub kartą charakterystyki

Zawiera: Tlenek cynkowy

Chronić przed mrozem!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj