close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Alkodet - bieżące utrzymanie czystości, na bazie alkoholu Twój preparat pozostawia smugi na posadzce po myciu? Alkodet to środek na bazie alkoholu dzięki czemu szybko wysycha nie pozostawiając smug. Idealny do bieżacego mycia wszystkich wodoodpornych powierzchni, w tym zabezpieczonych powłokami. Dzięki szybkiemu wysychaniu umożliwia utrzymanie czystości bez wyłączania z użytkowania ciągów komunikacyjnych.
Dostępność : Produkt wycofany
SKU : 2446

Dostępne opcje :

188.19

188.19Kleen Alkodent
Środek do bieżącego utrzymywania czystości o właściwościach pielęgnujących i ochronnych. Wysycha szybko nie pozostawiając smug, jednocześnie nadając połysk i pozostawia w pomieszczeniu przyjemny, świeży zapach.

ZASTOSOWANIE:
Przeznaczony do bieżącego czyszczenia i pielęgnacji powierzchni wodoodpornych, takich jak: PCV, linoleum, kamień, klinkier nie glazurowany, płytki podłogowe, lakierowany parkiet, korek, guma, ceramika i metal. Szczególnie zalecany do bieżącego czyszczenia i regularnej pielęgnacji podłóg uprzednio pokrytych warstwami ochronnymi oraz takich, które mają być uczęszczane zaraz po umyciu. Jest to możliwe, dzięki szybkiemu wysychaniu preparatu.

SPOSÓB UŻYCIA:
Zależnie od stopnia zabrudzenia dodać 50-200 ml na 10 litrów wody. Do pielęgnacji bieżącej podłóg zabezpieczonych stosujemy: 40–80 ml na 8 litrów zimnej wody; podłóg nie zabezpieczonych: 60-100 ml na 8 litrów zimnej wody. Do zastosowania w automacie czyszcząco-zbierającym: 100–200 ml na 10 litrów zimnej wody.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ klarowny, niebieski płyn
Zapach ................................ przyjemnie świeży
Konsystencja ....................... rzadki
Gęstość ................................ 990 g/l
Wartość pH w koncentracie .... 7

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% .......................... niejonowe i anionowe środki powierzchniowo-czynne
TERMIN WAŻNOŚCI ........... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu
OZNACZENIE NIEBEZPIECZEŃSTWA ....... brak
Produkt nie jest preparatem niebezpiecznym wg przepisów dyrektywy Unii Europejskiej.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj