close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Power Cleaner S - silny środek do mycia powierzchni Pianowy środek do czyszczenia poziomych, pionowych i ukośnych powierzchni zabrudzonych tłustymi osadami. Dzięki zawartości mieszanek chloru skutecznie usuwa naloty grzybicze. Neutralizuje przykre zapachy, działa antybakteryjnie. Przeznaczony do mycia łazienek, kuchni, stołówek.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 0

Dostępne opcje :

40.59

40.59

319.80Kleen Power Cleaner S 10L Silny środek czyszczący na bazie kwasu, usuwający pozostałości cementu. Produkt przeznaczony do stosowania na wszystkich kwasoodpornych powierzchniach i materiałach. Szybko usuwa trwałe zabrudzenia i osady. Przeznaczony do usuwania osadów z wapnia i moczu. Sprawdza się zarówno jako środek do gruntownego czyszczenia jak i do czyszczenia codziennego np. w łazienkach i innych obszarach charakteryzujących się dużą wilgotnością. Skuteczny również przy użyciu twardej wody. Nie jest zalecany do czyszczenia wrażliwych na kwasy powierzchni takich jak: marmur, granit i nie odpowiadającej normie DIN ISO 2722 emalii, niklu, cynku i innych.

Sposób użycia i dozowanie
Czyszczoną powierzchnię dobrze zwilżyd.

Czyszczenie gruntowne:
koncentrat lub produkt rozcieoczony w stosunku 1:10 nanieśd na powierzchnię. Roztwór czyszczący, w zależności od stopnia zabrudzenia, powinien pozostad kilka minut na czyszczonej powierzchni. W przypadku bardzo silnych zabrudzeo czynnośd należy powtórzyd.

Czyszczenie codzienne:
zastosowad produkt rozcieoczony w stosunku od 1:50 do 1:100. Po zakooczeniu czyszczenia należ dokładnie spłukad pozostałości produktu czystą wodą aby uniknąd uszkodzenia powierzchni przez pozostałości kwasu. Przed pierwszym zastosowaniem produktu należy przeprowadzid próbę materiału. Należy przestrzegad wskazówek producenta dotyczących czyszczenia i pielęgnacji urządzeo sanitarnych. Za szkody poniesione w wyniku niewłaściwego stosowania produktu nie ponosimy odpowiedzialności.

Dane techniczne
Postad klarowna, czerwona ciecz Zapach słodki, aromatyczny Lepkośd niska lepkośd Gęstośd 1150 g/l pH (koncentrat) 1 Zawiera: anionowe środki powierzchniowo czynne (<5%). Data ważności: dwa lata od daty produkcji

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj