close× Zadzwoń 41 354 30 72
Antyzmęczeniowa Antypoślizgowa Mata Kleen-Komfort Standard Kleen-Komfort Standard to gumowa mata przemysłowa do wewnątrz. Posiada ergonomiczną, antyzmęczeniową konstrukcję, co pozwala na wykorzystanie jej na stanowiskach, gdzie wykonuje się pracę stojącą. Dedykowana do stanowisk przy maszynach, taśmach produkcyjnych, biurkach, czy ladach.
Dostępność : czas oczekiwania powyżej 14dni
SKU : 0

Dostępne opcje :

428.04

428.04

1 064.57

1.23


Kleen-Komfort Standard to gumowa mata przemysłowa do wewnątrz. Posiada ergonomiczną, antyzmęczeniową konstrukcję, co pozwala na wykorzystanie jej na stanowiskach, gdzie wykonuje się pracę stojącą. Dedykowana do stanowisk przy maszynach, taśmach produkcyjnych, biurkach, czy ladach.

Jest ergonomiczna i antyzmęczeniowa o konstrukcji z miękkiej, spienionej gumy oraz elastycznej gumy nitrylowej. Odciąża kręgosłup, stawy i mięśnie, zwiększa komfort i higienę pracy. To sprawia, że pracownicy są bardziej efektywni, nie ulegają tak często przemęczeniom i kontuzjom, rzadziej przebywają też na zwolnieniu chorobowym. Jest antypoślizgowa, głównie za sprawą zastosowania gumy nitrylowej oraz specjalnego tłuczenia na wierzchu maty. Mata nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamie się, nie kruszy i nie faluje. Mata jest też niskoprofilowa, tzn. że jej brzegi są niskie na tyle, aby zmniejszyć ryzyko potknięcia się.

Mata amortyzuje upadki przedmiotów, zarówno tych ciężkich, które mogłyby uszkodzić podłogę, jak i lekkich, które mogłyby ulec zniszczeniu. Dodatkowo Kleen-Komfort Standard nadaje się na ogrzewanie podłogowe, a przy stosowaniu się do naszych wskazówek eksploatacyjnych i konserwacyjnych otrzymasz 2 lata gwarancji.

Możliwa jest też wersja maty z brzegami w ostrzegawczych barwach, Kleen-Komfort Safety. Jaskrawe, żółte ranty informują o potencjalnym zagrożeniu przy stanowisku pracy.

Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE
Do użytku wewnątrz budynków.

Na stanowiskach pracy stojącej.

Przy maszynach, taśmach produkcyjnych, biurkach, ladach.

MATERIAŁY
Powierzchnia: 100% guma nitrylowa

Wypełnienie: spieniona guma

Spód: 100% guma nitrylowa

ROZMIARY
80x 85 cm
85 x 150 cm

Specjalne rozmiary: 85 x 285 cm

Wersja Kleen-Komfort Safety (mata posiada dodatkowo żółte ostrzegawcze krawędzie dla lepszej sygnalizacji potencjalnego niebezpieczeństwa)

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj