close× Zadzwoń 41 354 30 72
Mata Iron-Horse XL Podgumowana wycieraczka z miękkim włosiem poliamidowym zatrzymująca piasek i wodę. Dzięki zwiększonej wysokości runa idealnie sprawdzi się tam gdzie potrzebny jest komfort i czystość. Mata ma wyjątkowo duży splot włókien poliamidowych i antypoślizgowy gumowy podkład, dzięki czemu zatrzymuje wewnątrz więcej wody niż inne maty. Przeznaczona do szkół, basenów, hoteli i innych obiektów publicznych.

Dostępne Kolory : Silver Birch, Willow, Willow, Ebony, Ebony, Teak
Dostępność : czas oczekiwania powyżej 14dni
SKU : 2755

Dostępne opcje :

196.31

196.31

392.64

490.79

774.70


Iron-Horse XL jako zaawansowana mata wejściowa do zastosowań komercyjnych idealnie sprawdzi się wewnątrz obiektów. Jej wysokie, puszyste włókna poliamidowe doskonale sprawdzą się w holach, korytarzach, przy wejściach do instytucji, firm, banków, hoteli, szpitali, szkół i innych obiektów użyteczności publicznej.

Iron-Horse XL świetnie radzi sobie z utrzymaniem czystości i higieny. Dzięki zastosowaniu wysokiej i puszystej przędzy skutecznie zatrzymuje brud, kurz, pył, piasek, a także świetnie wchłania wodę. Ogranicza w ten sposób roznoszenie bakterii w budynku, jednocześnie znacznie redukuje koszty sprzątania obiektu. Mniej wniesionych do wewnątrz zabrudzeń, to mniej sprzątania oraz mniejsze zużycie środków czyszczących. Mata Iron Horse XL posiada również właściwości antypoślizgowe i antystatyczne. Wykonany z wytrzymalej gumy nitrylowej spód wraz z dodatkowymi wypustkami zapobiega niebezpiecznemu przemieszczaniu się maty. Ogranicza to ryzyko poślizgnięcia się, upadku i wystąpienia urazów. Przy tym, będąc antystatyczną, niweluje nagromadzony ładunek elektryczny.

Mata jest bardzo solidna, a wytrzymałe włókna poliamidowe są trwale zwulkanizowane z gumowym spodem. Takie połączenie gwarantuje długie lata użytkowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Ponadto Iron-Horse XL nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamie się, nie kruszy i nie faluje. Matę można stosować na ogrzewanie podłogowe. Jest odporna na działanie światła i nie płowieje. Otrzymasz też 2 lata gwarancji, gdy będziesz postępować zgodnie z naszymi zaleceniami dotyczącymi eksploatacji i konserwacji produktu. Produkowana w Europie.

Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE
Do użytku wewnątrz budynków

W holach, korytarzach, przy wejściach do instytucji, firm, banków, hoteli, szpitali, szkół, innych obiektów użyteczności publicznej

MATERIAŁY
Tkanina: 100 % poliamid

Spód: 100 % guma nitrylowa z dodatkowymi wypustkami

ROZMIARY
60 x 85 cm
85 x 120 cm
85 x 150 cm
85 x 300 cm
115 x 175 cm
150 x 240 cm

SZEROKOŚĆ
85, 115, 150 cm z rantami

DŁUGOŚĆ
Standardowa do 400 cm

Na zamówienie do 700 cm

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj