close× Zadzwoń 41 354 30 72
Mata z Logo Bar Mat Podgumowana, antypoślizgowa mata stosowana jako nośnik reklamy na bar czy ladę w sklepie, banku, kasie, punkcie obsługi klienta. Nitrylowy podkład sprawia, że Bar Mata jest stabilną absorpcyjną podkładką wychwytującą mokre zabrudzenia. Dzięki wyjątkowej precyzji i jakości wydruku jest to idealny nośnik marketingowy dla wszelkiego rodzaju napojów, deserów czy przekąsek. Świetnie sprawdza się jako gadżet reklamowy.
Dostępność : czas oczekiwania powyżej 14dni
SKU : 0

Dostępne opcje :


Bar-Mat to najwyższej jakości mata na bar i ladę oferująca możliwość fotorealistycznego nadruku odpornego na blaknięcie. Dzięki temu sprawdzi się idealnie jako mata barmańska, mata na ladę do firm, banków, sklepów, POS, czy recepcji hotelowych. Skuteczne medium promocyjne napojów, deserów, produktów, usług, czy marek. Również podczas eventów, targów, czy jako gadżet reklamowy.

Bar-Mat to jednak nie tylko skuteczna reklama, ale i praktyczne akcesorium barmańskie. Jako mata na bar, pod napoje, drinki, piwo potrafi zaabsorbować rozlane płyny. Jest też antypoślizgowa, bowiem spód z elastycznej gumy nitrylowej nie pozwala jej się przemieszczać po blacie. Przy tym nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamie się, nie kruszy i nie faluje, dzięki czemu można matę prać w pralce w 40 °C. Udzielamy na nią 5 lat gwarancji. Produkowana w Europie.

Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE
Do użytku wewnątrz budynków

Jako upominek firmowy, gadżet reklamowy, gratis targowy, artykuł promocyjny, do merchandisingu

MATERIAŁY
Poliester

Guma nitrylowa

ROZMIARY
23 x 43 cm
24 x 89 cm
19 x 60 cm

Inne wymiary po wcześniejszym uzgodnieniu.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj