close× Zadzwoń 41 354 30 72
Numatic TBL 6055 NX Automat Szorująco - Zbierający Duży, zasilany baterią NX1K automat czyszcząco – zbierający TBL6055 angielskiej marki NUMATIC jest przeznaczony do intensywnej pracy na średnich i dużych powierzchniach np. magazynach, salach sportowych, hipermarketach itd. Niezawodność i intuicyjność obsługi czynią z tego modelu niezwykle praktyczne i niezawodne urządzenie do profesjonalnych zastosowań. Automat dedykowany jest do pracy na powierzchniach do 2400m2. W cenie jedna bateria NX1K
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

49 077.00

49 077.00


Wielofunkcyjna praca
Automat przeznaczony jest do codziennego, intensywnego sprzątania posadzek twardych. W trakcie jednej przejazdu automat nie tylko czyści podłogę, ale również szybko ją osusza. Dzięki temu powierzchnia jest gotowa do ponownego użytkowania w bardzo krótkim czasie. Automat świetnie funkcjonuje w średniej wielkości pomieszczeniach i długich korytarzach.

Zasilanie baterią NX1K
Automat TBL6055 zasilany jest akumulatorami NX1K o pojemności 50Ah. Czasy pracy urządzenia wynosi 100 minut (jedna bateria) lub 190 minut (2 baterie). Czas ładowania jednej baterii to 150 minut. Stan naładowania baterii możemy precyzyjnie kontrolować dzięki wskaźnikowi na pulpicie sterującym.

Łatwość obsługi
Automat czyszcząco - zbierający TBL6055 zaprojektowany został z naciskiem na łatwość obsługi i najwyższą jakość czyszczenia. Napełnianie zbiornika odbywa się z wykorzystaniem wygodnego, rozciągliwego węża. Czysta woda jest podawana na szczotkę za pomocą pompy spustowej. Regulowana wysokość uchwytu sterującego daje wygodę operowania w trakcie pracy. Możliwość zdejmowania zbiornika wody brudnej oraz szybki dostęp do ­ wszystkich podzespołów oznaczają w praktyce bezproblemowe korzystanie z urządzenia i komfort użytkowania.

Wyposażenie standardowe
ssawa 750mm (903853)
szczotka czyszcząca (606028)
bateria NX1K
wbudowany prostownik

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj