close× Zadzwoń 41 354 30 72
Numatic odkurzacz do zbierania chłodziwa tokarskiego WVD 900 C Dwusilnikowy odkurzacz wyposażony w systemowy wlot cyklon dostosowany do węży o średnicy od 32mm do 51mm, używany w celu uniknięcia niespodziewanego przedostania się lekkich frakcji zbieranych płynów do filtra. Obudowa urządzenia wykonana jest z tworzywa Structufoam. Po doposażeniu w filtr, worek oraz akcesoria dodatkowe może służyć również jako odkurzacz do pracy na sucho. Ze względów bezpieczeństwa odkurzacz NIE MOŻE BYĆ WYKORZYSTYWANY do zbierania substancji łatwopalnych i wybuchowych jak produkty ropopochodne, rozpuszczalniki, lotne pary olejów czy substancje niebezpieczne dla zdrowia.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0000

9 901.50

9 901.50


WVD 900 C Odkurzacz do zbierania chłodziwa tokarskiego i olejów wspomagających skrawanie

Dwusilnikowy odkurzacz wyposażony w boczne wejście cyklon dostosowane do średnicy węża od 32mm do 51mm. Zamontowany przy zbiorniku otwór wlotowy cyklon jest używany w celu uniknięcia niespodziewanego przedostania się lekkich frakcji zbieranych płynów na filtr. Odkurzacz wyposażony jest w wytrzymałą obudowę z tworzywa Structufoam. Po doposażeniu w filtr, worek oraz akcesoria dodatkowe może służyć również jako odkurzacz do pracy na sucho.

Dostarczany w standardzie - z zestawem BB12 38mm

Odkurzacz NIE MOŻE BYĆ WYKORZYSTYWANY do zbierania substancji łatwopalnych i wybuchowych jak produkty ropopochodne, rozpuszczalniki, lotne pary olejów czy substancje niebezpieczne dla zdrowia.

Dane techniczne:
-silnik 2120 W,
-przepływ powietrza 98 l/s,
-podcisnienie 2400 mm,
-pojemność na mokro 30 L,
-długość kabla 10 m,
-waga 22,5 kg,
-wymiary 490x800x880 mm

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj