close× Zadzwoń 41 354 30 72
ROYAL Air Magic RO-206 - odświeżacz powietrza neutralizujący brzydkie zapachy Pragniesz pozbyć się nieprzyjemnego zapachu na długi czas? Polecamy odświeżacz powietrza-neutralizator brzydkich zapachów. Skutecznie zwalcza nieprzyjemny zapach także tytoniu. Stosowany w pomieszczeniach biurowych, hotelowych, toaletach, szatniach, w marketach, autobusach, samochodach. Może służyć jako dodatek zapachowy do środków czyszczących, odkurzaczy z filtrem wodnym jaki klimatyzatorów. Skuteczny i bardzo wydajny, dostępny w siedmiu zapachach: lemon, deli, guccino, green tea, lacostino, nektaryna, siciliano.
Dostępność : w magazynie
SKU : 4292

Dostępne opcje :

63.17

63.17

248.51

482.25


Przeznaczenie: Odświeżacz powietrza – płyn na bazie olejków zapachowych. Skutecznie zwalcza nieprzyjemny zapach, także tytoniu. Przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach biurowych i hotelowych, w butikach, toaletach, szatniach oraz wszędzie tam, gdzie jest pożądany przyjemny, świeży i trwały zapach. W niewielkiej ilości może służyć jako dodatek zapachowy do środków czyszczących, odkurzaczy z filtrem wodnym i klimatyzatorów. Przeznaczony dla firm sprzątających i gospodarstw domowych.

Sposób użycia: Produkt gotowy do użytku. Rozpylić preparat przy pomocy atomizera. Dawkę produktu należy ustalić eksperymentalnie, w zależności od oczekiwania efektu (na dół w małych pomieszczeniach wystarczy jedna dawka, w większych od dwóch do czterech).

Zawiera: niejonowe środki powierzchniowo czynne < 5%, środki konserwujące (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol), kompozycja zapachowa (hexyl cinnamal, linalool, citral, citronellol, lilial).

Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. od 5°C do 35°C. Chronić przed mrozem i bezpośrednim nasłonecznieniem.

Termin trwałości: 1 rok od daty produkcji.

Opakowania: 0,55L x 8 szt., 5 L x 4 szt., 10 L

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj