close× Zadzwoń 41 354 30 72
ROYAL Biuro Fix RO-207 - pielęgnacja mebli i urządzeń biurowych, usuwanie kurzu Pielęgnacja mebli? Biuro Fix nadaje się idealnie do pielęgnacji mebli i urządzeń biurowych oraz wyposażenia mieszkań, mebli laminowanych i w okleinie. Usuwa kurz oraz zapobiega jego osadzaniu się. Poradzi sobie również z przebarwieniami nikotynowymi, nie pozostawia smug i zacieków, a mytym powierzchniom nadaje delikatny połysk.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0141

Dostępne opcje :

22.35

22.35

75.15

144.09


Przeznaczenie: Preparat do czyszczenia mebli I przedmiotów z tworzyw sztucznych. Szczególnie polecany do mycia urządzeń biurowych. Usuw przebarwienia nikotynowe, nie pozostawia smug i zacieków. Posiada przyjemny zapach. Przeznaczony dla firm sprzątających i gospodarstw domowych.

Sposób użycia: Produkt gotowy do użytku. Czyszczenie mebli – nanieść preparat bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię i przetrzeć szmatką niepozostawiającą włókien. Czyszczenie rządzeń biurowych – nanieść preparat na szmatkę i przetrzeć powierzchnię. Nie ma potrzeby osuszania powierzchni.

Zawiera: alkohole C2-C3, sól sodowa siarczanowanego, etoksylowanego C12-15 alkoholu (>2,5 TE), anionowe środki powierzchniowo czynne <5%, kompozycja zapachowa (hexyl cinnamal).

Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. Od 5°C do 35°C. Chronić przed mrozem i bezpośrednim nasłonecznieniem.

Termin trwałości: 1 rok od daty produkcji.

Opakowania: 1L x 12 szt., 5L x 4 szt., 10L

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj