close× Zadzwoń 41 354 30 72
ROYAL Stal Glance RO-58 - czyszczenie i pielęgnacja stali nierdzewnej Konserwacja stali nierdzewnej? W naszej ofercie znajdziesz środek do konserwacji i polerowania powierzchni ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, szlachetnej, inoxu, aluminium, oraz wszelkich stali stopowych. Na zabezpieczonej i wypolerowanej płaszczyźnie pozostawia jedwabisty, równomierny połysk. Zapobiega powstawaniu odcisków dłoni, oraz plam z wody i tłuszczów.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0833

Dostępne opcje :

65.72

65.72


Przeznaczenie: Wysokowydajny płynny preparat do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni ze stali nierdzewnej (mebli oraz zewnętrznych części urządzeń): szaf, regałów, zmywarek, lodówek, lad chłodniczych, automatów do bitej śmietany i lodów. Tworzy na powierzchni równomierną warstwę zapobiegającą pozostawianiu odcisków dłoni. Nie należy stosować preparatu na gorących powierzchniach. Polecany dla gastronomii i firm sprzątających.

Sposób użycia: Produkt gotowy do użytku. Nanieść preparat na suchą ściereczkę lub bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię i równomiernie rozprowadzić, Nie wymaga polerowania.

Zawiera: węglowodory alifatyczne > 30%, węglowodory aromatyczne < 5%

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze od 5°C do 35°C. Chronić przed mrozem i bezpośrednim nasłonecznieniem.

Termin trwałości: 2 lata od daty produkcji.

Opakowania: 1L x 12 szt., 5L x 4 szt., 10L.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj