close× Zadzwoń 41 354 30 72
Swish Aromx 35 Bio - Enzymatyczny Preparat do Neutralizacji Przykrych Zapachów Preparat przeznaczony jest do zwalczania wszelkiego rodzaju przykrych zapachów w toaletach, łazienkach, pojemnikach na odpadki, kuchniach, pomieszczeniach, wykładzinach dywanowych, odchodów zwierząt, ścieków itp.- wszędzie gdzie pojawia się problem z usunięciem przykrego zapachu. Preparat stanowiący szczepy nie patogennych, aktywnych kultur bakterii zdolne do pochłaniania substancji organicznych, które wydzielają przykre zapachy. Preparat głęboko penetruje drobne szczeliny i pęknięcia w posadzce reagując z odpadkami pochodzenia organicznego w tych trudnych do czyszczenia miejscach. Preparat eliminuje nieprzyjemne zapachy i wypełnia pomieszczenie świeżością. Posiada szerokie spektrum działania, nie jest szkodliwy dla środowiska.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 0

Dostępne opcje :

57.48

57.48


Preparat przeznaczony jest do zwalczania wszelkiego rodzaju przykrych zapachów w toaletach, łazienkach, pojemnikach na odpadki, kuchniach, pomieszczeniach, wykładzinach dywanowych, odchodów zwierząt, ścieków itp.- wszędzie gdzie pojawia się problem z usunięciem przykrego zapachu. Preparat stanowiący szczepy nie patogennych, aktywnych kultur bakterii zdolne do pochłaniania substancji organicznych, które wydzielają przykre zapachy. Preparat głęboko penetruje drobne szczeliny i pęknięcia w posadzce reagując z odpadkami pochodzenia organicznego w tych trudnych do czyszczenia miejscach. Preparat eliminuje nieprzyjemne zapachy i wypełnia pomieszczenie świeżością. Posiada szerokie spektrum działania, nie jest szkodliwy dla środowiska.

INSTRUKCJA UŻYCIA
Rozpylić kilka kropel Aromx 35 bezpośrednio na źródło przykrego zapachu lub jego otoczenie jak np.
pisuary, sedesy, umywalki, pojemniki na odpadki, kratki ściekowe, pokoje hotelowe itp (przed
zastosowaniem za pomocą kilku kropli preparatu należy wykonać test na trwałość koloru dywanu lub
tkaniny) bądź po prostu dodać niewielką ilość środka stosowanego do czyszczenia. Preparat można
używać w koncentracie lub jako rozcieńczony.

ROZCIEŃCZENIA
1. Usuwanie przykrych zapachów w pomieszczeniu, gotowy do użycia lub w rozcieńczeniu 1-1
2. Usuwanie przykrych zapachów w kratkach ściekowych, wlać 0,5 – 1,0L preparatu Aromx 35 do kratki ściekowej i pozostawić na pewien czas, nie spłukiwać.
3. Serwis bieżący uzupełniać preparat Aromx 35 w kratce ściekowej dwa razy w tygodniu poprzez dolewanie ok.100ml.
4. Usuwanie przykrych zapachów z tapicerki i wykładzin dywanowych. Rozcieńczyć preparat Aromx 35 wodą w proporcji 1:10. Rozpylić roztwór na czyszczonej powierzchni i usunąć z niej zabrudzenia. Po oczyszczeniu zanieczyszczonej powierzchni ponownie rozpylić na niej nie rozcieńczony preparat Aromx 35, a następnie spłukać czyszczoną powierzchnię wodą lub pozostawić do wyschnięcia.

INFORMACJE DODATKOWE
Dostępne pojemności: 946 ml, 3,78 L
Wartość pH: 7,5
Okres przydatności: 36 miesięcy od daty produkcji;
PRZED ZASTOSOWANIEM PRZECZYTAJ KARTĘ INFORMACYJNĄ PRODUKTU, BHP!;
Oznaczenia dodatkowe: Piktogramy charakteryzujące sposób użycia.

OSTRZEŻENIA
Chronić przed dziećmi.
Zawiera mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych.
Zawiera kompozycję zapachową.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj