close× Zadzwoń 41 354 30 72
Swish Strip Swish - Strip jest skoncentrowanym stripperem zdolnym do skutecznego usuwania warstw woskowych i polimerowych z posadzek. Zawiera wysoce aktywny składnik, szybko penetrujący warstwy powierzchniowe. Za jednym podejściem jest w stanie usunąć trzy powłoki. Preparat zdejmujący wszystkie typy finiszów z zawartością polimerów akrylowych w większości podłóg budynków. Warstwy usuwać należy maszynowo. Zawiera wysoce aktywny składnik, szybko penetrujący warstwy powierzchniowe co zapewnia skuteczne oddzielenie brudu od powierzchni posadzki. Przeznaczony do różnego rodzaju podłóg np.: PCV, kamiennych, betonowych, ceramicznych, linoleum, tarket, i innych.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 0

Dostępne opcje :

23.68

23.68

97.39

368.78


Swish - Strip jest skoncentrowanym stripperem zdolnym do skutecznego usuwania warstw woskowych i polimerowych z posadzek. Zawiera wysoce aktywny składnik, szybko penetrujący warstwy powierzchniowe. Za jednym podejściem jest w stanie usunąć trzy powłoki. Preparat zdejmujący wszystkie typy finiszów z zawartością polimerów akrylowych w większości podłóg budynków. Warstwy usuwać należy maszynowo. Zawiera wysoce aktywny składnik, szybko penetrujący warstwy powierzchniowe co zapewnia skuteczne oddzielenie brudu od powierzchni posadzki. Przeznaczony do różnego rodzaju podłóg np.: PCV, kamiennych, betonowych, ceramicznych, linoleum, tarket, i innych.

INSTRUKCJA UŻYCIA
Dla usuwania starych powłok za pomocą maszyn ścierających:
1. Rozcieńczyć Swish-Strip
2. Nanieść roztwór wilgotnym mopem na posadzkę
3. Pozostawić na czas reakcji 5 do 10 min. nie dopuścić do wyschnięcia posadzki. Ponowić zabieg w razie potrzeby 4. Ścierać za pomocą szorowarek stosując prędkości 175/300 obr./min. lub automatów o podwójnym działaniu
5. Zebrać roztwór wraz z warstwami nabłyszczającymi podłogę za pomocą odkurzacza na mokro lub mopa
6. Zneutralizować podłogę moczyć mop spłukujący w zimnej wodzie
7. Dla lepszego rezultatu moczyć mop spłukujący w zimnej wodzie
8. Pozwolić na całkowite wyschnięcie posadzki. Zastosować odpowiedni środek do nabłyszczania firmy Swish

INFORMACJE DODATKOWE
Dostępne pojemności: 1 L; 5 L; 20 L
Wartość pH: 11,5 – 13,5;
PZH NR HŻ / 04857/01
Okres przydatności: 36 miesięcy od daty produkcji;
PRZED ZASTOSOWANIEM PRZECZYTAJ KARTĘ INFORMACYJNĄ PRODUKTU, BHP!;
Oznaczenia dodatkowe: Piktogramy charakteryzujące sposób użycia.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj