close× Zadzwoń 41 354 30 72
Jak czyścić parkiet ? Jak go pielęgnować ?Parkiet, panele i podłogi drewniane wcale nie musza być uciążliwe w utrzymaniu czystości. Większość dostępnych na rynku środków do paneli podłogowych i podłóg drewnianych zawiera w składzie mydła i woski. W rezultacie z każdym myciem dokładamy kolejne warstwy „pielęgnacji”.

Z biegiem czasu powstają smugi, mazy i próbując rozwiązać ten problem tylko go „nawarstwiamy”. Idealnym rozwiązaniem jest Parketto Clean – płyn do mycia który nie powoduje nawarstwiania pielęgnacji, z każdym kolejnym myciem ściągamy poprzednie warstwy. Dodatkowo przy bardzo mocno zabrudzonym parkiecie nie musimy kupować specjalnego mocniejszego płynu do mycia gruntownego wystarczy użyć podwójnej dawki. Podobnie w drugą stronę: przy lekkich zabrudzeniach wystarczy ½ dawki i uzyskamy satysfakcjonujący efekt.

Dozowanie Parketto Clean jest bajecznie proste – butelka posiada kieliszek w górnej części, ściskamy butelkę, kieliszek się napełnia i nie ma opcji, że wlejemy więcej niż chcemy.

Kamil Tobiasz, 2021-03-01 | 08:42:16